Szczupak na rzece nizinnej

/ 2 odpowiedzi
Witam.
Proszę was o poradę. Od kilku lat łowię szczupaki na małej rzece nizinnej. Moj problem polega na tym że łowię je na żywca (z dobrymi wynikami) a na przynęty sztuczne nie chcą reagować Niestety ta druga metoda daje mi więcej przyjemności. Już sam niewiem czy jest to moja wina czy jest to poprostu specyfika tego łowiska. Proszę o podpowiedzi.
Przemas83

Kiedyś miałem podobny problem, z czasem jednak , przekonałem się że spining to jest to! Jedna rada dla Ciebie , skup się tylko na spiningu a efekty przyjdą same. Dużo czytaj prasy wędkarskiej , odwiedzaj portale tematyczne, oglądaj yuotuberów i wkońcu wkręć się w to na dobre....Na tym portalu jest wielu świetnych spiningistów , od których można się wiele dowiedzieć. Kiedy zaczynałem przygodę ze spinem w 2008 roku , też nie potrafiłem łowić tą metodą, teraz już coś tam łowię , ale cały czas królika gonię i zatrzymać się nie mogę;] Pozdrawiam! (2016/06/16 19:03)

szybki98

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jutro po pracy udam się nad wodę, może spotkam tam jednego z miejscowych spiningistów i zapytam o parę porad. W końcu oni powinni wiedzieć gdzie tą metodą szukać ryby w tej wodzie. (2016/06/17 13:58)