Szczupak lub sandacz na filet, łowił ktoś?

/ 8 odpowiedzi
Witam.Czy złowił ktoś kiedyś szczupaka bądź sandacza na fileta/wędzonkę z ryby? Może dziwaczny pomysł, ale być może dobry. Jeżeli tak, to z czego to były filety?(Chodzi mi o filety ze sklepu... ;/)
Z góry dziękujęEskadie
ryukon1975

Witam.Czy złowił ktoś kiedyś szczupaka bądź sandacza na fileta/wędzonkę z ryby? Może dziwaczny pomysł, ale być może dobry. Jeżeli tak, to z czego to były filety?(Chodzi mi o filety ze sklepu... ;/)
Z góry dziękujęEskadie

Filety ze sklepu tak.Jednak surowe.
Nie wędzone,choć to tylko teoria bo nigdy mi nie przyszło do głowy łowić na wędzone ryby. (2012/01/09 18:03)

Eskadie

A jaki filet? Flądra, makrela, dorsz? Co polecasz :P? (2012/01/09 18:07)

sopelek

na surowe kostki pangi pamietam lowilem i sum sie zlowil ale marne wyniki ;[ (2012/01/09 18:09)

ryukon1975

A jaki filet? Flądra, makrela, dorsz? Co polecasz :P?

To nie ma większego znaczenia.Wszystkie są dla ryb słodkowodnych ,niespotykane ale niektóre gatunki bez problemu na nie biorą.
Chyba że masz dostęp do sklepu z filetami z ryb słodkowodnych np. płoć to możesz kombinować.Na jeden kij filet z płoci na drugi z morskiej rybki ,zobaczysz co lepsze. (2012/01/09 18:15)

Eskadie

Dziękuję za radę. 
Pozdrawiam ! (2012/01/09 18:18)

fishtrace

Ja lowilem na filet z makreli i taki ci polecam ze wzgledu na intensywny zapach makreli, efekt to szczupaki 99cm i 104cm  oraz kilka wegorzy ( wszystko z gruntu ), wedzone rybki radze skonsumowac :) a jezeli nigdy nie probowales to polecam wedzonego na cieplo sledzia, poprostu niebo w gebie. (2012/01/09 18:30)

Lujski

skoro zabronione jest łowienie na zywca "ze sklepu" - to czy jak kupie tego samego zywca i zrobie z niego fileciki i na to bede łowil to czy to jest nadal zakazane ... ???

Pozdrawiam (2012/11/18 14:21)

adam1080

Witam,

czy mozesz opisać jak przygotować zestaw z filetem z makreli?

z góry dziekuję

(2013/10/28 18:43)