Zaloguj się do konta

Szczupak- kiedy bierze najlepiej?

utworzono: 2010/07/27 06:47
dealer081

ja maj kopytko bialo-niebieskie z brokatem godziny bran mialem ruzne metoda z opadu,natomiast jesienia czesciej stosuje wachadlowki. polamania
[2013-05-03 21:34]

dealer081

Najlepszy czas na szczupaka? Od drugiej połowy sierpnia do końca października. Najlepsze godziny? Od świtu do około 13. Dzień powinien być słoneczny z lekkim wietrzykiem. Najlepsza przynęta? Ruchliwa 10-15 cm ukleja!

Maj jako dobry czas na szczupaki jest mocno przereklamowany, choć próbować nigdy nie zawadzi...

Kolego maj jest dobrym sezonem zwlaszcza w tym roku,gdyz szczuply mial puzniejsze tarlo i deraz intensywnie zeruje a cvzy musi byc slonecznie ,niekoniecznie dzis deszczowo godzina 11 rano 2 szt 57 i 67 cm na kopytko

[2013-05-03 21:37]

michal0087

do Paweł-Ziolkowsk - Cieszę się, że młodzież w naszym pięknym kraju interesuje się wędkarstwem, i że chce uprawiać to hobby zgodnie z przepisami ale kolego jak wnioskuję z informacji o Twoim wieku to jesteś początkującym wędkarzem i nie obraź ale nie wiesz więcej od kolegi, którego krytykujesz. Szczupak bierze cały rok z prostego powodu a: musi jeść b: nie wie kiedy ma okres ochronny. Mi niejednokrotnie zdarzyło się złowić szczupaka w marcu/kwietniu na małe okoniowe blaszki i w takiej sytuacji pozostaje jedynie postąpić zgodnie z przepisami i wypuścić rybkę. Bo najpiękniejsze w wędkarstwie jest to, że nigdy nie wiadomo czy i co chwyci naszą przynętę. Połamania.
[2015-09-01 15:23]

Ze szczupakami jak z karpiami najwiekszę biorą jesienią,ja swój sezon szczupakowy zaczełem 30 sierpnia,  i jak narazie dwie sztuki 49cm i 66cm. Wobler,kopyto,żywiec to są moje nie zawodne przynety. Pierwsze przymroski to jest to na co czekam jeśli chodzi o szczupaki ;)nie odpuszczam szczupaką i łowie je do końca grudnia. [2015-09-01 18:40]