Zaloguj się do konta

Szczupak i sandacz - jak i czym nęcić ?

utworzono: 2012/04/15 20:31
ijek

Nie zrażaj się tym co piszą wyżej. Dawno temu oglądałem film wędkarski w którym własnie nęcono drapieżniki okonie,sandacze i szczupaki. Nęcili je suszoną krwią, i pociętymi ma małe kawałki rybami wszystko to mieszali z gliną. Możesz spróbować tego sposobu u siebie na zbiorniku pamiętam ze łowili i to dość sporo  były to duże sztuki ja nigdy tego nie próbowałem bo ja wolę spinning a oni łowili z gruntu. Zlekceważ głupie odpowiedzi eksperymentuj może wymyślisz jakiś własny sposób na nęcenie drapieżnika i kiedyś się nim z nami (może) podzielisz. Pozdrawiam i życzę sukcesów        [2012-04-16 21:32]

borsuk 6x9

a ja słyszałem nie raz i nie dwa , że wędkarstwo polega na kombinowaniu. jeśli ktoś chce próbowac łapać szczupa na koszyczek i mu się uda to brawo dla gościa. można próbowac nawet na linkę holowniczą do auta... uważam że licza się efekty i każda metoda która prowadzi do sukcesu jest słuszna. [2012-04-18 22:14]

sarnina

Ok widze ze ludzie na tym forum nie pomagają i raczej wola sobie porzartowac z ludzi nie mam nic do kolegi wyzej i uwazam temat za zamknięty




Hehe, to nie wiedziales ze wiekszosc z nich jest tu tylko aby podbudowac swoje ego pouczajac i krytykujac innych oraz pokazac jacy to sa "zabawni", jak wogole smiesz zadawac pytania na "ich" forum, jezeli nie potrafisz powiedziec czy 5 cm rybka na zdjeciu jest krapiem, plotka, wzdrega czy jaziem nawet jezeli zlowiles ja pierwszy raz w zyciu to nie jestes godzien i nie masz prawa wedkowac :)))Co do necenia drapieznikow to jak najbardziej tak, ja sam necilem wegorze kawalkami ryb morskich, na fileta z makreli z gruntu dostalem szczupaka 99cm, 7.50kg i dwa wieksze zerwalem (z mojej winy zreszta) sandacza lowi sie na trupka czyli zmysl powonienia ma i potrafi znalezc ofiare po zapachu wiec nie widze przeszkod zeby te ryby  necic, oczywiscie w rozsadnych ilosciach. [2012-04-19 01:17]

vulcan83

Jezeli lowisz na wodzie stojacej ponec przez trzy dni pocietymi rosowkami,low na cala rosowke lub dwie gwarantuje Ci ze bedziesz lowil szczupaki przylowem moze byc piekny okon czasem sandacz...Ja na jedno necenie uzywan okolo 3O pocietych sztuk,rosowki zbieram sam noca na trawniku...Zanete masz za free.Powodzenia [2015-12-22 15:19]

krzysiek444

a ja słyszałem nie raz i nie dwa , że wędkarstwo polega na kombinowaniu. jeśli ktoś chce próbowac łapać szczupa na koszyczek i mu się uda to brawo dla gościa. można próbowac nawet na linkę holowniczą do auta... uważam że licza się efekty i każda metoda która prowadzi do sukcesu jest słuszna.


Nie każda metoda, lecz każda dozwolona prawem.
[2015-12-22 18:27]