Szczupak i okoń na jeziorze Wytyckim

/ 3 odpowiedzi
Witam wszystkich . Mam pytanie dotyczace szczupaka i okonia na jeziorze Wytyckim. Chodzi mi o połów metodą spinningowa. Potrzebuje lekkiej pomocy, poniewaz jestem zielony w sprawach spinningowych :P z gory dzieki :)
adams2


Poczytaj sobie o spiningu.Jest tego do czytania dużo.Myślę, że znasz Wytyczno i wiesz,że to nie jest Białe.Trudny,zakrzaczony brzeg.Bez łodzi czy pontonu nie ma co marzyć o spiningowaniu.Ze względu na głębokość, przynęty lekkie(woblery pływające).Żyłka-szczupak 028-030(zaczepy).Okoń,wszelkiego rodzaju twistery.Ja preferuje zielone z brokatem i czerwoną główką,żyłka 018-020.Takim zestawem nie pogardzi też szczupak,jak będzie żerował załóż wolfram.Twistery maja 4-5 cm.Sam sprzęt wiadomo,na szczupaka musi być mocniejszy,zwłaszcza na tym jeziorze.Pozdrowienia dla chełmszczyzny.PS.Pochwal się po powrocie.

(2011/04/27 06:10)

krisoo


Witam, czy jezioro Wytyckie należy do PZW. Jakie warunki należy spełnić aby móc tam łowić ryby. Kiedyś około 15 lat temu byłem tam z ks. Tomkiem na biwaku ministrantów. Zainteresowało mnie to jezioro pod względem wędkarskim. W tym czasie jak tam byłem to wędkowały 2 zakonnice, oraz leśniczy czy ktoś taki. Nie było ono dostępne dla ogółu. (2011/04/27 09:54)

adams2


PZW.Gogle j.Wytyczno. (2011/04/28 06:47)