Szczupak gdzie można połowić z brzegu

/ 3 odpowiedzi

  • konto usunięte

Szczupak
Witam! Widzę że u nas w kole nie ma prawie wogóle ruchu na forum ale mam pytanko. Gdzie można się wybrać teraz na szczupłego??? na Inie cisza jeżdzę od 2 tygodni i oprócz kilku jazi oraz kleni na blache szczupakową to żadnego szczupłego nie spodkałem! Pytanie o rozgwiazdę?? ostatnio też nic sie tam nie działo cieżko było nawet na żywca coś złapać!! nie wiem jak teraz czy cośsie tam ruszyło?? nie wiem jak z chaszczami może ktos cos wie?? a może jakiś inny zbiornik gdzieś w okolicy tylko że nie mam łódki dlatego prosze o informacje gdzie można połowic z brzegu. Pozdrawiam wszystkich.
Miro


Ten rok jest troszeczkę inny od ubiegłego roku. Znikoma ilość deszczu skutkuje niskim stanem wód w rzekach np. Ina. Mała woda- mało ryby. Tylko jaziki i klenie. Przypominam, że od 2009r. zmieniły się zasady wędkowania na Inie. Zmiana dotyczy zakazu spiningowania od 01.10.2009 do 31.12.2009r na odcinku wód nizinnych tj. od mostu na ul. Andera w Goleniowie do mostu betonowego tzw. komarowskiego. Natomiast na odcinku wód górskich tj. od mostu na ul. Andersa w Goleniowie -kierunek Stargard Szczeciński wraz z dopływami obowiązuje całkowity zakaz wędkowania. Warto o tym pamiętać bo od października będą bardzo częste kontrole rzeki. Wracając do twojego pytania na kanałach w Świętej szczupły ruszy się jak się ochłodzi. Najlepiej gania po pierwszych przymrozkach. (2009/09/19 16:07)

marcin11


Witam!jeśli chodzi o szczupaka to polecam ine...nie wiem na jakie odcinki rzeki jeździsz ja łapie od 3 mostów co na Kliniska w górę,potem odcinek od mostu na betonce na chociwelskiej w górę rzeki,bardzo rzadko się zdarza bym nie miał żadnej akcji z tą rybą , często zrywam ładne sztuki bo łapie na gumę i ten 1 hak daje mi się we znaki,lecz liczą się emocje nie sama ryba,Pozdrawiam
ps.W góre rzeki w góre jak najwyżej!tu od goleniowa wszystko przeorane (2009/09/21 19:03)

u?ytkownik9459


wielkie dzieki za info:) tylko mam pytanie co do odpowiedzi marcin11. a gdzie jechasc jesienia na szczupłego?? przeciez od 1 pazdziernika jest calkowity zakaz lowienia na inie od mostu na andersa. powiem szczerze ze przygode ze spiningiem tak na dobre to dopiero zaczynam od tego sezonu i nie znam dobrych miejscowek na szczupaczka a nie ukrywam ze ten drapieznik interesuje mnie najbardziej:) pozdrawiam i czekam na kolejne ciekawe info. (2009/10/07 20:59)