Zaloguj się do konta

Szałe 2011

utworzono: 2011/02/14 00:42
Baroo

Witam Panów !
Ktoś z Was może wie jak wygląda sytuacja na Szałe ?
Warto się wybrać z feederkami i zapolować na białoryb czy raczej szanse są marne ?
[2011-02-14 00:42]

qtva1

szałe skute lodem, tez chcialem troszke kija pomoczyc ale niestety nie ma jeszcze jak. pozdrawiam
[2011-02-16 19:40]

SebaQ27

Na "portkach" w Trojanowie nie ma lodu.W sobotę byłem na wlocie rzeki z feederami.Z powodu zimna zwinąłem się po godzinie.Był silny wiatr.Kije trzęsły się na podpórkach.Próbowałem na białą pastę i ochotkę.Brań nie zaobserwowałem.Widziałem też wędkarza na rzece ok 100 m przed mostem,ale nie pytałem co u niego.
[2011-02-16 21:50]

spidi395

Panowie zawsze sie mowi ze musimy miec wiare ze cos bedzie bralo ale juz nie ma co sie ludzic bo juz szałe jest do niczego.Nie ma wogole ryb i juz nie bedzie jak bedzie siedziało w zwiazku ci sami co siedza.Bylem sie przejechac w niedziele i wogole nie posprzatane syf i nic wiecej.a jesli chodzi o ryby bo jak nie zaczna zarybiac konkretnie to juz nie bedzie po co tak jezdzic [2012-02-27 10:36]

jogi

Dziwię sie czemu nie wypowiadają się ci którzy wyciągają niezłe okazy. Nie chodzi mi o 2012 ale ogólnie. Znam osobiście wędkarzy którzy mają naprawdę niezłe wyniki ale o tym Cisza. Koledzy, ryby są i to niezłe. Ja osobiście wędkuję mało ale mam styczność z wędkarzami i widzę co  łowią. Na wyniki jednak trzeba nieraz cierpliwie poczekać i nie zniechęcać się  porażkami. To jest sport.   Pozdrawiam. [2012-04-02 12:36]