Zaloguj się do konta

Systemik z dwoma kotwiczkami

utworzono: 2012/04/17 07:53
skunio87

To niech kolega mi wytłumaczy czy np sumy złowione w Hiszpani na Ebro na systemik po wyciągnięciu z wody są ważone i wypuszczane i to nie jest sport?? Tu nie chodzi o mięso tylko o zwiekszenie swoich szans na złowienie okazu. [2012-04-19 09:45]


Nie jednemu to i pięć kotwic nie pomoże. [2012-04-19 10:16]

JOPEK1971

Wiele przynęt spinningowych jest uzbrojonych w dwie kotwice i to nie przeszkadza by wypuścic rybę w dobrej kondycji,a często tak bywa że wobler zażarty jest głęboko.  [2012-04-19 11:15]

Bernard51


Nie jednemu to i pięć kotwic nie pomoże.


Masz racje to ja podobnie w twoim stylu "CO GLUPIEMU PO ROZUMIE"
 
Ale sam wiesz ze nie oto chodzi żaki na jeziorze a hak z rosówka w stawie
Dociera??

[2012-04-19 11:37]

Iras1975


Nie jednemu to i pięć kotwic nie pomoże.


Mmmm.... Cóż za mądrości... Opis i zdjęcie też masz niczego sobie.;)

A słyszałeś kiedyś powiedzenie "Mądry niczym pięćdziesięciu głupich" ?

Jestem za stosowaniem systemików(zbrojenia) rybek w dwa haczyki. A Ty?

[2012-04-19 20:55]

skunio87

Wysłałem maila do redakcji gazety WW może oni coś pomoga. [2012-04-20 08:52]


Nie jednemu to i pięć kotwic nie pomoże.


Mmmm.... Cóż za mądrości... Opis i zdjęcie też masz niczego sobie.;)

A słyszałeś kiedyś powiedzenie "Mądry niczym pięćdziesięciu głupich" ?

Jestem za stosowaniem systemików(zbrojenia) rybek w dwa haczyki. A Ty?

Co się czepiasz jego zdjęcia i opisu jak sam siedzisz na zdjęciu w jakiś dziurawych gaciach i wyglądasz jak pół ..d..z za krzaka w ręku  trzymając jakiegoś pewnie MAMROTA,jego sprawa co ma za zdjęcie i opis!

[2012-04-21 00:35]

toma7802


Nie jednemu to i pięć kotwic nie pomoże.


Mmmm.... Cóż za mądrości... Opis i zdjęcie też masz niczego sobie.;)

A słyszałeś kiedyś powiedzenie "Mądry niczym pięćdziesięciu głupich" ?

Jestem za stosowaniem systemików(zbrojenia) rybek w dwa haczyki. A Ty?

Co się czepiasz jego zdjęcia i opisu jak sam siedzisz na zdjęciu w jakiś dziurawych gaciach i wyglądasz jak pół ..d..z za krzaka w ręku  trzymając jakiegoś pewnie MAMROTA,jego sprawa co ma za zdjęcie i opis!


Panowie bez takich troche kultury [2012-04-21 00:38]

celkowski

Witam kolegów,podepnę się pod rozmowę i powiem o fajnym zestawie na sandacza i szczupaka.Jest to połączenie spinningu i gruntu na trupka,a mianowicie chodzi mi o
system Drachkovitcha. Jest to nie zwykle skuteczna metoda na sandacza i szczupaka,wytłumaczcie mi koledzy czemu służy zakaz spiningowania naturalną przynętą "martwą rybką",co w tym nie humanitarnego..?

[2012-04-21 01:04]

Iras1975

"Co się czepiasz jego zdjęcia i opisu jak sam siedzisz na zdjęciu w jakiś dziurawych gaciach i wyglądasz jak pół ..d..z za krzaka w ręku  trzymając jakiegoś pewnie MAMROTA,jego sprawa co ma za zdjęcie i opis!"

:))) Wiedziałem, że w końcu jakiś zakuty łeb się wypowie na temat mojego zdjęcia. Czułem i czekałem na pierwszego "przychlasta". Byłem pewiem, że będzie to jakiś śmierdzący tchórz, kolejny który boi się twarz pokazać.

Napisałem, że zdjęcie i opis ma niczego sobie. Czy to coś złego? Zwróciłem na to uwagę, bo pewnie o to jemu chodziło. Nie ma słowa krytyki w moim poście odnośnie zdjęcia i opisu. Reszta odnosi się do tego co napisał. Oczywiście nie zrozumiałeś tego, ale od takich jak ty zbyt wiele nie oczekuję.
Miłego dnia życzę i głębokich "przemyśleń". :)

[2012-04-21 06:23]

sarnina

Mówicie o szybkim zacięciu,wtedy ryba będzie zapięta płytko i da sie łatwo uwolnić.Ok,fajnie,ze dbacie o zdobycz,zadbajcie jeszcze o przynętę,którą trzeba zabic przed założeniem na systemik.Może lepiej zamiast uklejki założyć ripera...




A moze zamiast tego ripera zalozyc kawalek starej opony, w koncu to tez guma jest, kolego Griszadssm trupek (martwa rybka/przyneta) wydziela naturalny zapach po ktorym drapieznik ja znajduje, jak myslisz jaki zapach wydziela kawalek gumy? [2012-04-21 10:49]

ryukon1975

Wysłałem maila do redakcji gazety WW może oni coś pomoga.


 


Niektórym nie trzeba pomagać.:)
Przecież takie zestawy są w sprzedaży.
Skoro są w sprzedaży to znaczy że ktoś je kupuje.
Skoro je kupuje to ich używa,bo nie wierzę że oprawia w ramki i wiesza na ścianie.:)


[2012-04-21 12:08]