Zaloguj się do konta

Syngnalizatory Karpiowe + Centralka

utworzono: 2011/02/09 17:04
z123454

Witam, czy ten zestaw zda sie na Karpiowe wyloty ? http://allegro.pl/centralka-jaxon-pro-carp-sensitive-i1448963989.html
[2011-02-09 17:04]

wojtas1974

Moim skromnym zdaniem powinny się sprawdzić. Super sprawa że są 4 szt. - można z kolegą kożystać z jednej centralki bo jak wiadomo w Polsce można tylko na 2 kije łowić. Jeśli chcesz tylko dla siebie to nie widzę sensu zakupu takiego zestawu. Zwłaszcza że Traper wypuszcza w tym sezonie w podobnej cenie bardzo ciekawie wyglądający zestaw. [2011-02-09 17:42]

sprzedałem parę tych sygnalizatorów i miałem reklamacje ,nie są zbyt dobre,odradzam.
[2011-02-09 18:04]

lechu80

Du dupy są. Mam taki jeden to bateria padła i nie wytrzymała sezonu a do tego ma wąskie wycięcie na wędkę.
[2011-02-09 20:59]

piotrcarp

kolego poczytaj tylko opinie o tej firmie i bedziesz wiedzial dlaczego niewarto kupowac nic z firmy jaxon koledzy mieli z tej firmy sprzet ja kiedys mialem i niechce wiecej miec z ta firma do czynienia doloz troche kasy i kup videotronica lepiej na tym wyjdziesz [2011-02-09 21:17]

dareksalmo70

popieram zdanie kolegi piotrcarp lepiej kupic sygnalizatory videotronica np. KV-2 dokupić transmiter  (chyba RC-2) który wspułpracuje z wiekszością  centralek. Sam mam zestaw sygnalizator KV-2, transmiter RC-1 (wspułpracuje tylko z centralką Videotronika) i centralka Videotronika i sprawdziła mi się w każdych warunkach począwszy od pięknej pogody przez deszcz na sniegu kończąc. Do sygalizatora można podpiąć swingery FOX-a ma dwa gniazda. pozdrawim. [2011-02-11 11:45]

Woa-VooDoo

http://allegro.pl/askon-xtreme-kit-centralka-3-sygnalizatory-nowe-i1451148920.html


[2011-02-11 20:42]

wolny123

Nie zgadzam się troche z przedmówcami , od lat stosuje sprzęt Jaxona , nie powiem zdarzało sie im wystawić buble , zresztą jak każdej firmie nie ma doskonałych , co prawda zanim coś kupie to 20 razy poczytam 30 razy sprawdze i dotknę , wracając do tematu ja osobiście do Jaxona nic nie mam , jak na średniej klasy firme to ma dobry sprzęt.

Zreszta podzieliłem sobie kiedyś te firmy

Traper - dobre zanęty

dragon - zanęty i może kołowrotki z średniej klasy

shimano - zdecydowanie kołowrotki bez 2 zdań

jaxon - wędki karpiówki , federy , no i czasami ciekawe żyłki wystawą

robinson - wędki spiningowe i osprzęt do nich , też tyczki

mikado - nie wiem co o nich myśleć

[2011-02-14 09:46]

ostry2ostry

Co do Jaxona moim zdaniem jest to firma rzeczywiście dobra ale kiedy ktoś zaczyna wędkować lub nie ma zamiaru na sprzęt przeznaczyć większej ilości kasy.Jednak jak wiadomo po pewnym czasie przy kontakcie z lepszym sprzętem nie trudno poczuć i zobaczyć różnice.Mam nie miłe wspomnienia z kupowaniem taniego sprzętu elektronicznego więc również odradzam.Zresztą teraz gdy aukcja dobiegła końca widać że nie było wielkiego zainteresowania tym sprzętem .... poszło za 284 zł a przecież na kup teraz kosztuje 416 złPozdrawiam
[2011-02-14 10:32]