Zaloguj się do konta

Sylwester ! Wasze sposoby na kaca? :)

utworzono: 2010/12/19 20:15

Jak z obcą to o ubranku dla najlepszego przyjaciela nie zapomnieć...

Nie warto żeby spuchł :/


AŻ TAK obcą, to niekoniecznie........ :)



[2010-12-22 14:29]

jacenty75

Jeżeli to kac po Sylwestrze to proponowałbym wybrać się na rybki z mormyszką. Amplituda drgań przynęty zapewne będzie niepowtarzalna a świerze powietrze i wysiłek fizyczny przy wierceniu lub kuciu przerębli to najlepsze antidotum. Jeżeli to nie pomoże to ew. 100 ml tradycyjnej żołądkowej gorzkiej (przedawkowanie grozi nawrotami choroby). [2010-12-22 14:32]

Nie mówię żeby od razu kosmitkę, ale na ziemi też się kosmiczne gówno może człowiekowi trafić... ;)
[2010-12-22 14:32]

Nie mówię żeby od razu kosmitkę, ale na ziemi też się kosmiczne gówno może człowiekowi trafić... ;)


Oj tak. I wtedy takie kosmiczne gówno wysyła się szybko w kosmos, żeby nie zwymiotować na każdą następną...



[2010-12-22 14:40]

Oj tak. I wtedy takie kosmiczne gówno wysyła się szybko w kosmos, żeby nie zwymiotować na każdą następną...


Dokładnie:)


[2010-12-22 14:42]

Jeżeli to kac po Sylwestrze to proponowałbym wybrać się na rybki z mormyszką. Amplituda drgań przynęty zapewne będzie niepowtarzalna a świerze powietrze i wysiłek fizyczny przy wierceniu lub kuciu przerębli to najlepsze antidotum. Jeżeli to nie pomoże to ew. 100 ml tradycyjnej żołądkowej gorzkiej (przedawkowanie grozi nawrotami choroby).


Jacek, jak ja miewałem porządnego kaca, to nikt mnie nie zmusił nawet końskim zaprzęgiem i granatami, żebym podniósł rękę i się w nos podrapał... Ja na kacu poprostu błagam o eutanazję, bo już widze światełko w tunelu, a przelot muchy nad głową, odczuwam jak przelot bombowca w dodatku z zepsutym silnikiem.


[2010-12-22 14:45]

jacenty75

No to ja Maćku w takim razie albo za krótko żyje albo za mało piję bo takiej fazy to jeszcze nie miałem. Ale wszystko da się nadrobić i jakby co to na zdrowie....! [2010-12-22 14:54]

mienta

ja jutro będę zdechły mam napój rozweselająco-zabijający o mocy 80%
[2010-12-22 14:56]

Zapasy świąteczno - sylwestrowe już zrobiłem, pochwalę się kiedy dotrę do domu:)
Co prawda troszkę po drodze "odparowało", no ale cóż... Alkohol szybciutko paruj:)
A Łącka Gruszkówka to już szczególnie:P
[2010-12-22 14:58]

ja jutro będę zdechły mam napój rozweselająco-zabijający o mocy 80%


Matulu jedyno...!!! Eutanazja jest zabroniona w naszym kraju.... :)



[2010-12-22 15:16]

bluehornet

Do Maćka Mastiff'a . Do kroplówki z glukozy Zapomniałeś Kolego Sympatyczny dołączyć kroplówkę z elektrolitami i potasem , jak któś strasznie się " przetrenuje " . Pozdrowionka .
[2010-12-22 15:40]

Do Maćka Mastiff'a . Do kroplówki z glukozy Zapomniałeś Kolego Sympatyczny dołączyć kroplówkę z elektrolitami i potasem , jak któś strasznie się " przetrenuje " . Pozdrowionka .


Hmmmm..... Tylko glukozkę miałem aplikowaną.... :) Mam nadzieję :)))))



[2010-12-22 16:00]

mienta

Do Maćka Mastiff'a . Do kroplówki z glukozy Zapomniałeś Kolego Sympatyczny dołączyć kroplówkę z elektrolitami i potasem , jak któś strasznie się " przetrenuje " . Pozdrowionka .


Hmmmm..... Tylko glukozkę miałem aplikowaną.... :) Mam nadzieję :)))))




ale czy aby na pewno glukozę a nie coś innego:))





[2010-12-22 16:33]

ale czy aby na pewno glukozę a nie coś innego:))


Właśnie właśnie....!!!!!! Zaraz dzwonię do kuzynki! 







[2010-12-22 17:00]

ooooooo jak ja dawno nie miałem kaca
[2010-12-22 17:32]

mienta

ooooooo jak ja dawno nie miałem kaca



i nie chciej mieć :))


[2010-12-22 17:34]

z dziećmi mam jaką flache szampana zrobić ,piccolo się zwie czy cuś tam to może mnie tompnie
[2010-12-22 17:37]

mienta

tak ten trunek cię sponiewiera jak nie wiem co :))
[2010-12-22 17:39]

tak ten trunek cię sponiewiera jak nie wiem co :))

też się Michał boje zaczynać tym imprezować bo ciężko będzie rano ,już mnie syn przestrzegał
[2010-12-22 17:50]

No Picolo z nóg zwolo i 3 dni łep napierd....lo :) To jest dopiero perszing! [2010-12-22 18:17]

robcio2535

No Picolo z nóg zwolo i 3 dni łep napierd....lo :) To jest dopiero perszing!


Maciej już od dłuższego czasu czytam te twoje teksty i rymowanki i jak to picolo to mnie to tyż z nóg zwolo :-) i smiechem napier...lo
[2010-12-22 18:54]

No Picolo z nóg zwolo i 3 dni łep napierd....lo :) To jest dopiero perszing!


Maciej już od dłuższego czasu czytam te twoje teksty i rymowanki i jak to picolo to mnie to tyż z nóg zwolo :-) i smiechem napier...lo


Aaaaatam, takie tam pierdółki se bazgram, bo taką nature wariata mam... :) I to na trzeźwooooo!



[2010-12-22 19:13]

robcio2535


Aaaaatam, takie tam pierdółki se bazgram, bo taką nature wariata mam... :) I to na trzeźwooooo!




I to mi sie podoba :-) mam troche podobną
[2010-12-22 19:49]

robertxxx62

Witam wszystkich !!!!
Widzę że sposobów przybywa :) dobrze , dobrze na pewno się przydadzą :)
Ja również wołam o eutanazje jak ostro dam , głowa na ćwieki do poduszki przybita waży ze sto kilo :0 Zawsze się mówi przed imprezką że będzie z umiarem , żeby nie przeholować , ale jak towarzystwo odpowiada i jest zabawa to parę głębszych a później ( lej ! ) :) O już bardzo dawno tak nie dałem :)
[2010-12-22 19:52]

Witam wszystkich !!!!
Widzę że sposobów przybywa :) dobrze , dobrze na pewno się przydadzą :)

Ja również wołam o eutanazje jak ostro dam , głowa na ćwieki do poduszki przybita waży ze sto kilo :0 Zawsze się mówi przed imprezką że będzie z umiarem , żeby nie przeholować , ale jak towarzystwo odpowiada i jest zabawa to parę głębszych a później ( lej ! ) :) O już bardzo dawno tak nie dałem :)


Ja w sumie też... Sobota prawie tydzień temu była...

;) A tu jeszcze święta... Oj, nie będzie dobrze...




[2010-12-22 21:09]