Sylwester ! Wasze sposoby na kaca? :)

/ 100 odpowiedzi
u?ytkownik57785


Napisałem napisałem..... :)))))))))))))))))))) Seks jest dobry na kaca, na śniadanie, na obiad, na pracę, na weekend, na kolację, na spanie, na chorobę, na deser, na kondycję, na urlop, na ............kaca , przed kacem, w trakcie i po. No. (2010/12/19 21:01)

Jędrula


Maćku na razie twoje sposoby chyba są najlepsze :):):)


:D Starałem się, robiłem co mogłem ..... Reasumujmy-seks i niedźwiedź plus glukoza, przy czym kolejność dowolna w zależności od stanu partnerki :)



No połączyć  razem to by chyba było nie dobrze hehehehe Wyobraź sobie seks z kroplówką i do tego niedźwiedź , oj partnerka nie była by zadowolona hehehehehe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bo się zaraz zsikam hehehehe



(2010/12/19 21:01)

robertxxx62


Jędrula twoje też dobre tylko Maciek przebił cię kroplówką i użył wielokrotnie , seks :):):) (2010/12/19 21:02)

robertxxx62


Maćku na razie twoje sposoby chyba są najlepsze :):):)


:D Starałem się, robiłem co mogłem ..... Reasumujmy-seks i niedźwiedź plus glukoza, przy czym kolejność dowolna w zależności od stanu partnerki :)



No połączyć  razem to by chyba było nie dobrze hehehehe Wyobraź sobie seks z kroplówką i do tego niedźwiedź , oj partnerka nie była by zadowolona hehehehehe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bo się zaraz zsikam hehehehe

 

Ja też ubawiłem się po pachy hahahaha !!!!



(2010/12/19 21:05)

Jędrula


Jędrula twoje też dobre tylko Maciek przebił cię kroplówką i użył wielokrotnie , seks :):):)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiedział tylko 6 razy o sexie a to się nie liczy .


(2010/12/19 21:05)

Jędrula


Więc ja wygrałem w ostatecznej rozgrywce lakarstw na kaca .

Co wygrałem ???

(2010/12/19 21:07)

u?ytkownik57785


No, dlatego napisałem że kolejność dowolna i zależna od stanu partnerki..... Bo jak leży jakiś taki manekin obok, z równie cudownym samopoczuciem rozdeptanej śliwki jak Ty, to co Ci tam, czy niedźwiedź przemówi na jej śliczną, rozmazaną twarzyczkę, obok, czy do sedesu.... A przecież kaca masz, więc to jest priorytet . Nieraz człowiek z różnymi rzeczami może nie zdążyć, prawda? Oj tam, potem i tak znowu trzeba prysznic wziąć drugi, a podłogę manekin pościera jak wytrzeźwieje. Ehhhh te pijane kobity....Same sobie roboty przysparzają... (2010/12/19 21:07)

robertxxx62


Jak sobie to połączenie wyobrażę to do tej pory nie mogę hehehe !!!!! WARIATY !!!!! :):) (2010/12/19 21:07)

robertxxx62


Więc ja wygrałem w ostatecznej rozgrywce lakarstw na kaca .

Co wygrałem ???


Jędrula , remis !!! Dużą flachę wam postawie jak się kiedyś spotkamy  :) (2010/12/19 21:10)

Jędrula


Ja dołożę drugą dużą ! (2010/12/19 21:11)

robertxxx62


Ja dołożę drugą dużą !




I na drugi dzień  wszyscy spróbujemy te sposoby , oczywiście bez seksu hehehe no chyba że będziemy z kobietami :):) (2010/12/19 21:14)

u?ytkownik57785


To ja trzy stawiam w takim razie, ale ja pierwszy rano z niedźwiedziem rozmawiam.... Zaklepane! A podczas picia zwracamy sie do siebie tylko tytułami naukowymi, żadnego "tykania" sobie bez bruderszafta.  (2010/12/19 21:14)

u?ytkownik57785


......yyyyyyyyy, sorry, nie picia, tylko DEGUSTACJI..... (2010/12/19 21:16)

robertxxx62


To ja trzy stawiam w takim razie, ale ja pierwszy rano z niedźwiedziem rozmawiam.... Zaklepane! A podczas picia zwracamy sie do siebie tylko tytułami naukowymi, żadnego "tykania" sobie bez bruderszafta. 




Hehehehe ok. stoi !!! :) (2010/12/19 21:16)

Jędrula


Tam bez dotykania zaraz ? Jak przyjdzie ochota to i pies kota wyłomota ! (2010/12/19 21:18)

u?ytkownik57785


Oj tam zaraz kota pies, jak przypili, to spod ziemi się kobite wynurkuje... :) (2010/12/19 21:20)

robertxxx62


Tam bez dotykania zaraz ? Jak przyjdzie ochota to i pies kota wyłomota !




Już wcześniej pisałem WARIATY :)!!! HEHEHEHE (2010/12/19 21:21)

u?ytkownik57785


Apropos łomotania..... to narazie dziewczęta, mam misję X . Do jutra. :) (2010/12/19 21:22)

robertxxx62


Apropos łomotania..... to narazie dziewczęta, mam misję X . Do jutra. :)




Do juterka :) (2010/12/19 21:24)

u?ytkownik45958


Nie ma takiej opcji, żebym do kielonka nie zapalił.....


Jest opcja ja nie pale 1 miesiąc i 1 tydzień w sobote z 11 na 12 grudnia pojechalismy z kolega na disko wypiliśmy po ponad literke na leb byliśmy mega n*********ni kolega palił ja na ostro ani jednego peta nie zapaliłem dużo szybciej doszedłem do siebie niż on. Ale zupełnie inaczej odczuw sie skutki alkoholu. Jak paliłem mogłem wypic wiecej tzn. piłem piłem i nie czułem działania do póki nie padłem... (2010/12/19 23:33)

u?ytkownik44916


Na kaca również dobrym sposobem jest picie izotonicznych napojów po imprezie, jak się zmieści 0,7 litra albo najlepiej 2x tyle i dorzuci do tego 2 paracetamole to nieważne co i w jakiej ilości by się nie wypiło - kaca nie będzie. Bo zasadniczo kac to nic innego jak lekki obrzęk mózgu wywołany odwodnieniem organizmu, przez co troszkę "puchnie" - stąd cholerny ból głowy i wszelkie nadwrażliwości. Dobrze mieć znajomego lekarza:) Sposób przetestowany, mogę powiedzieć z czystym sercem że działa (lubię troszkę poimprezować ;) ) (2010/12/22 11:50)

u?ytkownik57785


Na kaca również dobrym sposobem jest picie izotonicznych napojów po imprezie, jak się zmieści 0,7 litra albo najlepiej 2x tyle i dorzuci do tego 2 paracetamole to nieważne co i w jakiej ilości by się nie wypiło - kaca nie będzie. Bo zasadniczo kac to nic innego jak lekki obrzęk mózgu wywołany odwodnieniem organizmu, przez co troszkę "puchnie" - stąd cholerny ból głowy i wszelkie nadwrażliwości. Dobrze mieć znajomego lekarza:) Sposób przetestowany, mogę powiedzieć z czystym sercem że działa (lubię troszkę poimprezować ;) )

No. I seks.

(2010/12/22 12:50)

perwer


Na kaca również dobrym sposobem jest picie izotonicznych napojów po imprezie, jak się zmieści 0,7 litra albo najlepiej 2x tyle i dorzuci do tego 2 paracetamole to nieważne co i w jakiej ilości by się nie wypiło - kaca nie będzie. Bo zasadniczo kac to nic innego jak lekki obrzęk mózgu wywołany odwodnieniem organizmu, przez co troszkę "puchnie" - stąd cholerny ból głowy i wszelkie nadwrażliwości. Dobrze mieć znajomego lekarza:) Sposób przetestowany, mogę powiedzieć z czystym sercem że działa (lubię troszkę poimprezować ;) )

No. I seks.



No i najlepiej z obcą babką.. (2010/12/22 13:43)

u?ytkownik44916


Jak z obcą to o ubranku dla najlepszego przyjaciela nie zapomnieć...
Nie warto żeby spuchł :/ (2010/12/22 14:26)