Sygnalizatory Mistrall z centralką Led Wifi

/ 3 odpowiedzi
grzegorzpaczek


Sam jestem ciekawy co do tych sygnałków? (2013/10/16 01:35)

rafalg1


panowie co do centralki mistrall lcd pomimo ze lubię tą firme to jest to padaka , myślę ze chińczyk  nie pomyślał przy jej produkcji , wymienię kilka mankamentów bardzo poważnych jak sądze   1-rolka z oringiem gumowym stale blokująca się i nie obracająca się płynnie a oring dodatkowo powoduje zakleszczanie się żyłki  2-guma przy siedzisku wędki [nad rolka ] wchodzi bardzo do sierodka co powoduje przy zacinaniu zaczepianie się żyłki   3-bateria nawet dobrej klasy to raptem kilka nocek wiec bez aumulatorka się nie obejdzie tylko ze akumulatorki są odrobinkę większe i ciężko je zmieścić w środku 4-powłoka gumowa jakim są obłożone jak zacznie złazić to będą wyglądały naprawdę potwornie 5-z tyłu sygnalizatora chińczyk zamontował diodę ale zapomniał ja podłączyć do czegokolwiek -pewno oszczędność chińska wzięła górę Jeśli chodzi o odbiornik to wyświetlacz bardzo słabej klasy ,powłoka gumowa, zatyczka na baterie.  Technicznie to pokazywanie ile i jak wybiera żyłkę bardzo głupio opracowane znalazłoby się jeszcze kilka innych rzeczy ale oszczędźmy już ta firmę  . (2013/12/28 13:52)

hajasz


dzięki czyli ogólnie mówiąc kiszka (2014/01/06 16:31)