Sygnalizatory MonsterFishing

/ 349 odpowiedzi / 15 zdjęć
JKarp


CześćNo to żebyście nie mogli spać nowa centralka :-)To centralka z serii powiedzmy nr 2.Zapewni łączność dwukierunkową - z poziomu tego cacka ustawicie sobie z namiotu swoje sygnałki. (2013/09/11 23:58)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

arti1151


Cudeńko xD wygląd jest świetny, a mogę zgadywać, że działa tak jak wygląda.  (2013/09/12 00:10)

JKarp


Działa, działa - co prawda to taka wizualizacja ale a naturze też jest super :-0JK (2013/09/12 00:12)

cebullos


ciekawy jestem tylko tej ceny ;) (2013/09/12 00:54)

bolekr


Estetyka wykonania i wrażenie wizualne b. pozytywne :) (2013/09/12 07:33)

czarny13


wyglad centralki oki jak beda wygladac sygnalizatory tak samo jak poprzedni model no i jaka cena $$$ (2013/09/12 08:29)

JKarp


CześćNie bardzo rozumiem ostatnie pytanie - bo sygnałki pokazane zostały w pierwszym poście ;-)JK (2013/09/12 09:01)

czarny13


;) nie bylo pytania

 

napisz nam jaka cena tego zestawu bedzie ??

(2013/09/12 11:52)

kux


a mi to się marzy takie zestawienie, (najlepiej w formie tabelki, żeby można było łatwo porównać i wychwycić różnice) ze wszystkimi produktami monster fishing i tymi obecnymi i tymi zapowiadanymi

bo przymierzam się do zestawu 4+1, wiem, że będzie to monster fishing, ale wiecie...
osiołkowi w żłoby dano

nie wiem, czy czekać na kolejne zapowiadane czy nie....


może by firma cos takiego przygotowała?
myślę, że ty nie tylko ja powitałbym takie zestawienie z radością.

aby dokładnie uzmysłowić o co mi chodzi wklejam przykładowy link do porównania aparatów fotograficznej w formie o której wspominam:
http://www.dxomark.com/index.php/Cameras/Compare-Camera-Sensors/Compare-cameras-side-by-side/%28appareil1%29/908|0/%28brand%29/Nikon/%28appareil2%29/903|0/%28brand2%29/Canon/%28appareil3%29/896|0/%28brand3%29/Sony (2013/09/12 14:50)

JKarp


Zacytuję zdanie Seabstiana z innego forum odnośnie cen:" Co do ceny w 3 wersji to set 4+1 obstawiam w granicach 760zł jest drogowo i nie, patrząc na funkcje użycie komponentów, najnowszego procesora sterującego, wszystko dziobane w PL tylko obudowa nie... Opis funkcji przedstawię po akceptacji prototypu który będę miał w ręce myślę w przyszłym tygodniu, co do wersji nr.1 i 2. ceny znacznie mniejsze.... 
Pozdro 
Seba"

Natomiast jeśli chodzi o zestawienie funkcji nie jest to takie proste podać w tej chwili co będzie w wersji 2 i 3 bo cały czas jest burza mózgów na ten temat.
Jak będzie wiadomo co i jak na pewno pojawi się zestawienie funkcji i użytych niektórych materiałów ;-)
Postaram się dziś wstawić funkcje centralki.
JK (2013/09/12 15:25)

czarny13


ladnie moze i wygladaja ale moim zdaniem glownym atutem tych wczesniejszych sygnalizatorow MonsterFishing byla cena a tu widzac mnw. 760zł jestem ciekaw czy nadal beda takie atrakcyjne dla kazdego (2013/09/12 15:56)

kux



Natomiast jeśli chodzi o zestawienie funkcji nie jest to takie proste podać w tej chwili co będzie w wersji 2 i 3 bo cały czas jest burza mózgów na ten temat.
Jak będzie wiadomo co i jak na pewno pojawi się zestawienie funkcji i użytych niektórych materiałów ;-)


ok, rozumiem, ale ja mam na myśli wszystkie produkty monstera również te które sa juz na rynku od jakiegos czasu
a te które mają się pojawić to można podać funkcje planowane z zastrzeżeniem, że to jest faza planów
w dobie procesorów to absolutnie zrozumiałe, że można z niektórymi funkcjami można czekac do ostatniej chwili.
ba... jeszcze sie kiedys doczekamy sygnalizatorów w których będzie można zrobić upgrade softu :)

a wracając do tematu:
takie zestawienie bardzo pomogłoby podjąć decyzję:
czekam, czy kupuje cos co jest już dostępne (2013/09/12 16:53)

JKarp


760 zł za trzecią wersję - a zapewniam Cię, że podobnej klasy, podobne funkcje u innych nie kosztują 760 zł a dużo, dużo więcej." ceny w 3 wersji to set 4+1 obstawiam w granicach 760zł "Czytaj uważniej ;-)A ta pierwsza o której mówimy troszkę ponad 400 zł za 4+1 :-)JK (2013/09/12 17:11)

JKarp


"ok, rozumiem, ale ja mam na myśli wszystkie produkty monstera również te które sa juz na rynku od jakiegos czasua te które mają się pojawić to można podać funkcje planowane z zastrzeżeniem, że to jest faza planóww dobie procesorów to absolutnie zrozumiałe, że można z niektórymi funkcjami można czekac do ostatniej chwili.ba... jeszcze sie kiedys doczekamy sygnalizatorów w których będzie można zrobić upgrade softu :)
a wracając do tematu:takie zestawienie bardzo pomogłoby podjąć decyzję:czekam, czy kupuje cos co jest już dostępne"
Jest to w sumie dobry pomysł z taką tabelką ponieważ sam czasem się łapię na tym, że muszę sobie przypomnieć do czego ten przycisk służy ;-)
Natomiast raczej nikt przy zdrowych zmysłach nie poda funkcji nowych sygnałków bez wcześniejszego zastrzeżenia obudowy i funkcji w Urzędzie Patentowym ( to co jest pokazywane teraz oficjalnie jest już zastrzeżone ).
Upgrade nie softu a dźwięków ma jakaś firma ale nie pamiętam jaka.JK
(2013/09/12 17:28)

arti1151


Ale wiesz JKarp jak to jest nawet jak masz coś opatentowane, to i tak znajdą się ludzie, którzy to obejdą, oczywiście nie będzie to to samo ale zawsze jakoś kopiują dobre rozwiązania.  (2013/09/12 17:50)

JKarp


Oczywiście, że Sebastian to wie i dlatego zanim nie opatentował nie pokazywał nikomu ... oprócz mnie :-) i jeszcze kilku zaufanych kolegów.
Należy zmienić 30 % funkcji i wyglądu ( o ile dobrze pamiętam ) żeby bez przeszkód wprowadzić coś podobnego na rynek bez konsekwencji prawnych. Dodam jeszcze, że Sebastian nauczony pewnymi przykrymi doświadczeniami bardzo poważnie podszedł do tematu w Urzędzie Patentowym.JK (2013/09/12 18:18)

arti1151


Heh, a potem patrzymy a tu nowa wersja Monster Fox xD  (2013/09/12 18:35)

monsterfishing


Hej |Panowie, porównywarka będzie, pod koniec roku wymieniam skrypt sklepu i będzie można dodać produkty do porównania.... Powoli, krok za krokiem.. brak czasu na takie pierdoły... Od przyszłego roku wszystko będzie banglac jak potrzeba...
Pozdrawiam
Sebastian (2013/09/12 19:41)

Robson86


Trochę mnie martwi i zniechęca ilość tych światełek (dyskoteka jak w remizie)  Jak z akumulatorkami i tak dalej.. czy nie pożrą nam baterii na jednej zasiadce?? czujniki, alarmy, diody itp..   (2013/09/12 20:59)

Robson86


Trochę mnie martwi i zniechęca ilość tych światełek (dyskoteka jak w remizie)  Jak z akumulatorkami i tak dalej.. czy nie pożrą nam baterii na jednej zasiadce?? czujniki, alarmy, diody itp..   (2013/09/12 20:59)

JKarp


Przecież one wszystkie na raz nie świecą ;-)A ja nawet się poświęcę i będę woził zapasowe baterie byleby diody często świeciły i głośniczek pikał he he ;-)

Wiesz z tymi bateriami to jak z telefonem - jak się nie bawisz jest ok a jak zaczniesz się bawić, włączysz neta, muzykę i jeszcze kilka fotek i po baterii .
JK (2013/09/12 21:12)

monsterfishing


O baterie proszę się nie martwic, diody na dole to pomocnicze w trakcie ustawień, przy łowieniu glownie świeca te u góry.. od sygnałkow i pamięci brania więc raczej standardowo jak w każdej innej.... Na wizualizacji są wszystkie zapalone aby było widać co i jak...
więc disco nie będzie spokojnie:) (2013/09/12 22:56)

czarny13


CześćSpokojnie będzie :-)System działa w ten sposób, że po podniesieniu wędki z sygnałka przez 10 s będzie słyszalny dość głośny dźwięk inny niż sygnał brania. Ktoś powie, że jest to uciążliwe ale chyba bardziej uciążliwe jest obudzić się bez wędek ;-) Ten kto spędził na zasiadce kilka dni wie, że w pewnym momencie człowiek zasypia jak kamień bez dodatkowych usypiaczy bo musi wypocząć. W drugiej serii sygnałków będzie możliwość wyłączenia alarmu z poziomu centralki za pomocą jednego przycisku.
No aż dziwne, że nikt nie pyta o cenę ;-)JK

 

Powiem tak ze jak dla mnie od samego poczatku powinna byc mozliwosc wylaczenia tego systemu wiem juz ze na pierwsza serie sie nie skusze



(2013/09/13 08:17)

monsterfishing


Oj.. oj.. w każdej wersji można wyłączyć, lub włączyć... Z ta różnicą że w 2 wersji będzie to możliwe z centralki.... Normalnie można wyłączyć w sygnałku i nie trzeba z tego korzystać! (2013/09/13 08:57)