Zaloguj się do konta

Sygnalizatory MonsterFishing

utworzono: 2013/09/09 21:05
czarny13

JKarp co do FK-2014 kiedy ma sie pojawic ?
 
Bo teraz co wyjdzie niby wersja B 213 z nowa centralka czy jak ?

MF -2014 ma pojawić się na targach w Poznaniu. Tak - niedługo ma się pojawić centralka pozwalająca sterować sygnałkami ponieważ będzie to tzw łączność dwukierunkowa.
JK

 


 

I kolejne .............

[2014-02-16 17:27]

monsterfishing

Z tego co wiem najbardziej wypasiona wersja miałaby się pojawić na targach w Poznaniu a wersja nr 2 jeszcze w tym roku o ile dobrze wszystko pójdzie.JK

 

A tu takie małe przypomnienie

Kolego, wersje będą obie do zobaczenia itd... Nie dam rady tego zrobić aby było w sprzedaży na targi, na v2 była szansa ale się zmyła, dlatego że nie mam czasu zając się tym teraz... Mam za dużo w tym momencie na głowie i zależy mi na pokazaniu co jak działa właśnie w Poznaniu.

Nie martw się tak strasznie wszystko jest już zrobione kwestia produkcji... Nawet dzisiaj poprawiamy właśnie w tym momencie jeszcze opcje centralki v3 więc pracuje nad tym i to sporo...

 



[2014-02-16 17:27]

monsterfishing

MF-2014 będzie w czerwcu, wcześniej nie będzie, nie rozdwoję się... [2014-02-16 17:29]

czarny13

ktoś was musi wypunktować bo zapomnicie je do sprzedaży wypuścić ;) [2014-02-16 17:30]

monsterfishing

Spokojnie damy rade...  [2014-02-16 17:30]

czarny13

MF-2014 będzie w czerwcu, wcześniej nie będzie, nie rozdwoję się...

 

mi tam na v3 zależy MF-2014 mnie nie interesują ;)



[2014-02-16 17:32]

JKarp

ktoś was musi wypunktować bo zapomnicie je do sprzedaży wypuścić ;)

To nas dopinguj he he ;-) JK [2014-02-16 17:42]

monsterfishing

v3 jest już ogarnięte też, po targach w Zabrzu dodaje tylko jeszcze jedną funkcje a raczej zmieniam coś, dokładnie ilość jaka można przypisać do jednej centralki sygnalizatorów, zmieniliśmy też algorytm jeśli chodzi o sygnałki które mogą trafić się na tym samym że tak to nazwę kodzie, czyli że 2 osoby mają branie, oczywiście jest to rozwiązane i można sobie resetować i parować samemu ale dodałem tak że losowy kod jest z przedziału 250 do 3... więc prawdopodobieństwo trafienia jest marne... Zmieniłem też sposób w jaki się paruje, nie trzeba latać gdyby się tak stało do kogoś i prosić o wyłączenie sygnałków na chwile bo chcemy nasze sparować od nowa, tu jest to zrobione tak że sygnałek tez resetujemy więc po resecie wygeneruje unikalny kod z przedziału 250 do 3 :) Ogarniam wszystko jak już pisałem będzie dobrze:)  [2014-02-16 17:44]

czarny13

JK robię już to od dłuższego czasu ;) [2014-02-16 17:44]

daro22

Siemka,są jakies nowe wieści w sprawie produkcji centralki??....Cos się opóźniło,a może przyspieszyło??... [2014-02-28 18:45]

JKarp

V2 zlecona produkcja.V3 po targach jak Sebastian pisał będzie już chyba też zlecona do produkcji.
W Poznaniu pokazywaliśmy testową wersję V2 i V3. Zrobiły dobre wrażenie - tak mi się wydaje.Mi osobiście podoba się w V3 włączenie lampki po minimalnym ruchu rolki na sygnałku. Czyli mamy branie zapali się lampka na 20 sekund żeby nie było, że jak mój Kumpel uparł się wyjść z namiotu nie od strony wyjścia bo było ciemno.JK [2014-02-28 19:12]

daro22

No to czekam,a właściwie czekamy;-)..Dzięki wielkie za odpowiedz [2014-02-28 19:27]

waldiglogow

kupiłem na targach sygnalki i nie wyłaczyłem ich po tygodniu działał tylko jeden.mam nadzieje ze to bateria,ale jeszcze nie sprawdzałem.mogły sie rozładowac jak tylko lezały właczone?centralka i jeden z 4 sygnałków działa [2014-03-03 21:21]

monsterfishing

Witam,proszę sprawdzić podmienić baterie z innego.. raczej mało prawdopodobne aby nagle padły ;)Gdyby coś proszę dać znać...PozdrawiamSebastian [2014-03-03 21:49]

waldiglogow

wymieniłem baterie i wszystko ok,tamte musiały byc jakies trefne [2014-03-10 21:16]

JKarp

No i super :-)JK [2014-03-10 21:23]

czarny13

no panowie fajnie was było poznać na targach , sygnałki prezentowały się świetnie i jestem przekonany na nie poczekać chciałbym v3 ale sami wiecie wyprawy tuż tuż i cza się będzie chyba zadowolić v2 [2014-03-11 07:22]

JKarp

My ze swojej strony dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za ciepłe słowa. Właśnie one motywują nas do działania.                                                     Zespół Monster Fishing Polska [2014-03-11 08:02]

czarny13

koniec uprzejmości ;)  na chwile obecną kiedy można się spodziewać v2 a kiedy v3 tylko podajcie w miarę realne daty [2014-03-16 15:59]

monsterfishing

Witam,v2 jest już produkowana, parę dni temu jeszcze zmieniłem formę aby centralka mogła stanąć na stoliku bo wcześniej się nie dało postawić... Realnie 3-4 tygodnie i jest w ofercie... V3 nanoszę jeszcze poprawki do programu i zmieniam dźwięki na dzień dzisiejszy nie jestem wstanie podać dokładnej daty kiedy się pojawi, od przyszłego czwartku siadam do pracy teraz po targach jest masa innej pracy... [2014-03-16 19:19]

daro22

koniec uprzejmości ;)  na chwile obecną kiedy można się spodziewać v2 a kiedy v3 tylko podajcie w miarę realne daty

Podzielam zdanie,sezon się zaczyna i dupa zbita.......Jestem cierpliwy,jestem wyrozumiały ale zaliczyłem już wedkowanie bez sygnalizatorów i mam dość;(.......Chyba pierwszy raz w zyciu czekam na cos tak długo i jeszcze nie zrezygnowałem.......Panowie dawajcie te v2 bo już po pierwszej zasiadce oczy w jajka mogę schować....Jestem z Wami,ale powoli zaczynam mieć wątpliwości.....Przepraszam,ale to miało być ciut inaczej,ciut krócej.......ale dalej czekam i jestem wyrozumiały;-)
[2014-03-18 00:07]

JKarp

Darek musieliśmy ( bardziej chcieliśmy ) zmienić formę do centralki. W poprzedniej wersji centralka nie  miała możliwości postawienia jej. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom ( po targach w Poznaniu ) teraz centralkę również da się postawić ( oczywiście oprócz noszenia jej na smyczy ).Cierpliwości :-)JK

[2014-03-18 05:37]

monsterfishing

Panowie ale v2 już jest przecież, nie ma jeszcze w sprzedaży bo jest teraz produkowana, poprawiałem formę, ja rozumiem wasze zniecierpliwienie ja tez bym chciał aby szybko to trafiło do oferty, jeszcze chwila i będzie... :) Wszystko co robię robię raczej pod Was użytkowników aby było lepiej... [2014-03-18 19:58]

daro22

Panowie ale v2 już jest przecież, nie ma jeszcze w sprzedaży bo jest teraz produkowana, poprawiałem formę, ja rozumiem wasze zniecierpliwienie ja tez bym chciał aby szybko to trafiło do oferty, jeszcze chwila i będzie... :) Wszystko co robię robię raczej pod Was użytkowników aby było lepiej...

Spoko,czekalismy tyle to i poczekamy jeszcze mam nadzieje do miesiąca.....Naprawde wierze w to co robicie,dlatego swoje zniecierpliwienie łagodzę złotym trunkiem ,tylko błagam nie pozwólcie abym został alkoholikiem do maja;-)
[2014-03-18 23:44]

czarny13

ja to już tracę wszelkie nadzieje chce v3 ale raczej na chęci się skończy jestem z wami już od kilku miesięcy ale cierpliwość mi się już chyba kończy i rozglądam się powoli za czymś innym tak jak to daro napisał miało to ciut inaczej :/ [2014-03-23 12:04]