Sygnalizatory MonsterFishing

/ 349 odpowiedzi / 15 zdjęć
Timur2148


Z wypowiedzi Sebastiana wnioskuję że nowy sygnalizator V3 bez transmitera będzie kosztował około 100 zł. (2014/01/04 18:32)

monsterfishing


Z wypowiedzi Sebastiana wnioskuję że nowy sygnalizator V3 bez transmitera będzie kosztował około 100 zł.


Nie planuje na dzień dzisiejszy wprowadzać ich bez transmitera więc o cenie nie rozmawiajmy bo nie kalkulowałem tego... (2014/01/04 21:43)

Timur2148


Czekamy na fotki prototypów nowych sygnalizatorów które zostaną pokazane w Świdniku. (2014/01/08 22:01)

Timur2148


Sebastian napisz coś o nowościach które zaprezentowałeś w Świdniku. (2014/01/12 12:08)

czarny13


nastała cisza ...... (2014/01/14 19:46)

JKarp


Oj tam cisza od razu ;-)Mieliśmy niestety samą centralkę bo jak to w życiu bywa Sebastianowi wysłano tylko samą centralkę choć producent zapierał się rękami i nogami mówiąc, że wysłał komplet ...dopóki nie znalazł sygnałka w magazynie na półce :-((Z tego co mi wiadomo jest szansa, że na Rybomanii w Poznaniu seria v2 będzie do kupienia, v3 do obejrzenia. Dodam jeszcze, że v2 jest w zasadzie skończona i wszystko w ręku producenta a v3 jeszcze trzeba dokończyć programowanie centralki i sprawdzić działanie całości.
W Świdniku mieliśmy okazję zaprezentować czeskie szybko pracujące kulki, które wzbudziły dość duże zainteresowanie zwiedzających.Na żywo pokazaliśmy również grilla ZEUS - jest to połączenie typowego palnika na gaz propan-butan z patelnią do grillowania.Oczywiście nasz testowy kijek też cieszył się wzięciem i po tych testach które tam przeszedł wiem, że misie dwucyfrowe są mu niegroźne ;-)
Jestem w trakcie pisania artykułu ze Świdnika więc jak będzie gotowy wstawię tu linka.JK (2014/01/14 20:23)

Timur2148


Jak będziesz mógł Janusz to wklej zdjęcia tych nowości. (2014/01/14 21:00)

czarny13


to kiedy v3 będzie do kupienia bo sezon już przed nami a tu widze wielka niewiadoma (2014/01/16 20:41)

JKarp


Realnie może być to kwiecień ale proszę nie traktować tego jako obietnicy. Ja osobiście jestem zdania, że lepiej opóźnić sprzedaż i sprzedawać zestaw dobry, sprawdzony i nieawaryjny niż na kolanie w piwnicy złożyć coś do kupy i tylko potem najeść się wstydu i mieć nieprzyjemności. O zainwestowanych pieniądzach pisał nie będę bo tu nie chodzi o zrobienie sobie sygnałków ale o uruchomienie produkcji na dużą skalę.
JK (2014/01/16 21:04)

czarny13


mam zamiar kupić te v3 ale kwiecień to jest już mocna data

sezon się powoli zaczyna i mam obawy czy wy jeszcze daty nie przełożycie a sezon tuż tuż skończy się tym że ludzie zaczną kupować co innego

no nic pozostało nam czekać życze powodzenia ;)

(2014/01/17 08:09)

JKarp


Długo oczekiwany produkt już wkrótce ujrzy światło dzienne! Właśnie kończymy prace nad nowym zestawem MF-213 V2 i V3. Już w Świdniku można było zobaczyć roboczą wersje centralki, a w Poznaniu będzie można obejrzeć wszystko dokładniej.  Półtora roku nie poszło na marne a to co robimy inni „mogą” teraz tylko kopiować... Jako nieliczna firma na świecie wprowadzamy nowości do tego typu urządzeń a działamy tak krótko na rynku! Nowe zestawy sygnalizatorów oznaczone V2 i V3 będą dwukierunkowe co da nam możliwość sterowania sygnałkiem z poziomu centralki. Jak pilotem ustawimy głośność, tony, czułość, włączymy lub wyłączymy innowacyjną funkcję antykradzieżową (całkowicie wymyślony przez nas system oparty na czujnikach zostawia konkurencję daleko w tyle). Nowy zestaw w wersji V3 będzie wyposażony w led-RGB, będzie współpracować z modułem lampy, czujnikiem ruchu włączanym i wyłączanym z poziomu centralki oraz wiele innych nowych funkcji.A przede wszystkim będzie to produkt całkowicie wyprodukowany w Polsce. Zapraszamy więc na targi do Poznania oraz Zabrza!!!
JK (2014/01/21 08:53)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik60174


Oj widzę, że ostro lecicie z tematem :P Jak jeszcze cena będzie przystępna to macie dobrą sprzedaż jak w banku! Powodzenia! (2014/01/21 09:24)

JKarp


Krótki filmik z roboczą wersją MF 213 V2 :-))))))
(2014/01/21 20:48)

daro22


Kasa już nazbierana,ale zastanawiam się czy ogarne ten caly system i wszystko wykorzystam tak jakbym chciał.....Hmmmm,mam już fona z tysiącem funkcji a korzystam z może 10-ciu...Na bank cos kupie,ale cholera mam niezły metlik w glowie....Tak czy siak gratuluje pomysłu i zycze mega sprzedaży:-) (2014/01/21 23:28)

JKarp


Darek zapewniam, że zdalne ustawienie sygnałków jest naprawdę proste. Oczywiście nie musisz kupować MF213 V2 jednak ten set oferuje naprawdę ciekawe rozwiązania.Korzystać ze wszystkich nie musisz ale czasem może np przydać się załączenie alarmów na noc jak rozpada się deszcz :-). Spod parasola lub z namiotu zrobisz to bez problemu.
JK (2014/01/22 13:34)

daro22


Witam...tu masz racje,przespalem się z tym moim niezdecydowaniem i doszedłem do wniosku,ze kupuje te MF-213 v2..wiecej wymagan do samych sygnalkow nie mam,maja nawet za dużo...Wizualnie wygladaja swietnie,a to co potrafią to już kosmos,do tego sa polskie i to mnie przekonuje..No i mam wrazenie,ze jak cos się spitoli to nie będzie problemu z naprawa...Ta Wasza zabaweczka zrobila na mnie wrazenie,innym mowie NIE i kupuje jak tylko się pojawia w sprzedaży:-) (2014/01/22 23:35)

JKarp


Miło mi poinformować, że niedługo pojawi się oferta z karpiowym żarełkiem.
http://monsterbaits.pl/Never change a winnig team :-)
JK (2014/01/24 17:49)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

daro22


Dzisiaj sprzedałem moje sygnalki videotronica,niby zwykle zabawki bez centralki,ale cholera powiem,ze miałem wątpliwości czy je sprzedać,chyba nawet teraz mam wątpliwości czy dobrze zrobiłem bo z ta firma jestem związany od wiekow innych nigdy nie kupiłem,zawsze videotronic goscil w mojej torbie i mimo,ze czasem szlag jasny je trafial,to tak naprawdę nigdy mnie nie zawiodły.....Teraz czekam na Wasze sygnalizatorki i mam nadzieje,ze jak już je kupie i zakochają się w moich kijach to rownie dobrze o nich gdzies tam wspomnę:-)....Pozdrawiam (2014/01/25 23:28)

JKarp


Poczytaj ci sam napisałeś:"bo z ta firma jestem związany od wiekow innych nigdy nie kupiłem,zawsze videotronic goscil w mojej torbie i mimo,ze czasem szlag jasny je trafial,to tak naprawdę nigdy mnie nie zawiodły....."
Zobaczysz, że będzie dobrze. Ja ze swoimi MF 213 byłem na razie na pięciu zasiadkach z czego raz był rano mrozek a drugi raz całą dobę padał deszcz. Uwierz mi, że nic się nie stało.
JK (2014/01/26 09:29)

daro22


Witam,mam pytanko.Czy MF-213 v2 będą do kupienia na targach wędkarskich w Zabrzu?? (2014/02/16 13:43)

monsterfishing


Witam,nie będą jeszcze dostępne w sprzedaży... (2014/02/16 14:43)

czarny13


Witam,nie będą jeszcze dostępne w sprzedaży...


Wy już chyba sami powoli nie wiecie co kiedy będzie szkoda że to tak powoli zaczyna wyglądać (2014/02/16 16:16)

JKarp


A gdzie ktoś napisał, że będą do kupienia?
"
 
JKarp
Realnie może być to kwiecień ale proszę nie traktować tego jako obietnicy. Ja osobiście jestem zdania, że lepiej opóźnić sprzedaż i sprzedawać zestaw dobry, sprawdzony i nieawaryjny niż na kolanie w piwnicy złożyć coś do kupy i tylko potem najeść się wstydu i mieć nieprzyjemności. O zainwestowanych pieniądzach pisał nie będę bo tu nie chodzi o zrobienie sobie sygnałków ale o uruchomienie produkcji na dużą skalę.
JK"

Nie wiem czy pracujesz na swoim czy cudzym ale zapewniam, że gdybyś robił na swoim to dziesięć razy byś się zastanowił zanim raz puścił byś do sprzedaży coś co jest niedopracowane, coś co jest bublem ogólnie rzecz biorąc.
Zlecałeś kiedyś produkcję, naprawę czy remont czegokolwiek obcej, zewnętrznej firmie. Bo ja tak i to nie raz. Wszyscy przed podjęciem zlecenia mówią jacy to są słowni, jaki mają wykwalifikowany  personel, narzekają na kryzys, na brak pieniędzy a jak już złapią robotę okazuje się, że firma potrafi dwa dni pod rząd się nie pojawić z w sumie nieznanych bliżej powodów. W tym wypadku również produkcja została zlecona w sumie dość dawno ale jak wiemy życie swoje i ma to się nijak do tego co my byśmy chcieli...
Napisałem, że jest szansa jeśli już - nikt nie napisał, że odbędzie się premiera.
Czasem to mam wrażenie, że ktoś celowo napina temat czasu sprzedaży, żeby potem napisać z satysfakcją - a nie mówiłem, że co z tego ta cena dobra jak to lipny produkt.
Już naprawdę niedługo do premiery v2 i v3 ale jak się komuś spieszy ( nie rozumiem dlaczego bo raczej w marcu na zasiadki na zasiadki nikt nie rusza ) pozostaje dużo innych firm do wyboru i do koloru....

Troszkę ostry ten tekst ale zrozumcie, że nikt nie działa przeciw Wam, Klientom Monster Fishing Polska ale dla Was :-)

JK


(2014/02/16 17:15)

czarny13


Z tego co wiem najbardziej wypasiona wersja miałaby się pojawić na targach w Poznaniu a wersja nr 2 jeszcze w tym roku o ile dobrze wszystko pójdzie.JK

 

A tu takie małe przypomnienie



 

(2014/02/16 17:22)