Zaloguj się do konta

Sygnalizatory Videotronic KV2

utworzono: 2012/11/15 10:27

Panie "szymonku" może ma Pan rację, tylko dlaczego ja... dlaczego padło na mnie...

Bo pan mi uliza i obraza a ja prosiłem tylko o troszke szacunku [2012-11-16 17:12]

JKarp

Panie @szymonek ;-) "  Ani razu P anu nie ubliżyłem i nie obraziłem ,nie kazalem sie klaniać i przepraszać tylko skoro sie nie znamy wiec nie mówy sobie na Ty .To P an wyzywał mnie od zakąpleksionych, napinajacych aie chłopów,od upierdliwych,że mam problemy,że powinienem się udać do psychologa Prosze przeczytać swoje i moje wpisy i sam P an zobaczy kto kogo obraza i ubliża:)"  Zachowując dobre obyczaje raczy Pan zauważyć, że skoro wymaga Pan zwracania się do siebie w sposób oficjalny należy samemu dochować tego bądź nie bądź krępującego obyczaju.
Nam nie zależy, na tym żeby zwracano się do nas oficjalnie ale skoro Pan nalega proszę być konsekwentnym do końca i zachowywać zasady pisowni języka polskiego w zwracaniu się do Koleżanek i Kolegów na forum. Nadmieniam, że netykieta każdego forum zezwala na mówienie ( pisanie ) do każdego Usera na " Ty " lub po imieniu. Pozdrawiam JK
PS.  Bardzo przepraszam za off-topa ale nóż w kieszeni mi się otwiera a kartofle gniją w piwnicy jak słyszę, że Ktoś wymaga i żąda aby zwracano się per Pan.
Panie Januszu czy ja pisałem do P ana,wydaje mi sie ,że nie,wiec chyba zbyteczne jest P ana wtrącanie sie :))

Panie @szymonku do mnie Pan nie pisał, ale jeśli bardzo proszę o " Nam nie zależy, na tym żeby zwracano się do nas oficjalnie ale skoro Pan nalega proszę być konsekwentnym do końca i zachowywać zasady pisowni języka polskiego w zwracaniu się do Koleżanek i Kolegów na forum."
JK

[2012-11-16 17:21]

Mo nick to szymonek bez @ z przdu Ja nie pisze Panie @Januszu:)) [2012-11-16 17:27]

JKarp

Jedną z zasad netykiety jest używanie znaku " @ " przed Nickiem Adwersarza jeśli zwracamy się bezpośrednio do Niego :-)Czyli powinno być: "Mo nick to szymonek bez @ z przdu Ja nie pisze Panie @JKarp:)) " ;-))) JK [2012-11-16 17:56]

carpmaniac13

Panowie dajcie se po szlagu (czyt. strzale) i koniec sprawy bo ta licytacja do niczego nie prowadzi ani nie wnosi do w/w wątku. Zakończcie temat(tu prośba do moderatora)  zanim na dobre zacznie się obrzucanie mięsem bo temat był o KV2 w końcu. Dziękuje
[2012-11-16 17:58]

Panowie dajcie se po szlagu (czyt. strzale) i koniec sprawy bo ta licytacja do niczego nie prowadzi ani nie wnosi do w/w wątku. Zakończcie temat(tu prośba do moderatora)  zanim na dobre zacznie się obrzucanie mięsem bo temat był o KV2 w końcu. Dziękuje

Moj szacunek do ludzi,czy to obcych czy znajomych nie pozwoli na obraznie innych i nie chce byc obrazany jak kazdy z resztą Wiadono co oznacza znak @ (małpa) wiec można go róznie odbierać wstawiając do przed nickiem W myśl pewnego powiedzenia-ustąpie To jest forum publiczne wiec ja mogę wyjśc na gbura ale niektórzy pokazują swoj stan i poziom kultyry :)) [2012-11-16 18:19]

monsterfishing

Panie kolego daj już spokój, ja  robię sobie jaja i śmieję się z tego... Wziąłeś to tak emocjonalnie wszystko do siebie... Każdy z nas pomarudził ale dajmy już na luz... Jak poczułeś się urażony to sorry... trochę uśmiechu i nie będzie takich sytuacji :)
Pozdrawiam wszystkich...
Pace...
[2012-11-16 18:36]

Panie kolego daj już spokój, ja  robię sobie jaja i śmieję się z tego... Wziąłeś to tak emocjonalnie wszystko do siebie... Każdy z nas pomarudził ale dajmy już na luz... Jak poczułeś się urażony to sorry... trochę uśmiechu i nie będzie takich sytuacji :)
Pozdrawiam wszystkich...
Pace...

Jak wczesniej pisalem ja juz zakonczyłęm ten temat:)) [2012-11-16 18:45]

trzeba po świrować żeby nie zwariować

[2012-11-16 19:05]

monsterfishing

Dzisiaj postanowiłem dziada zamrozić w szklance... Kiedyś sprawdzałem przy -35 i śmigał ale bez wody, teraz dolałem wody:) [2012-11-18 23:55]

kuba81

ale masz przeciagi w domu :) niezly sprzecik prawda ?
[2012-11-19 10:11]