Sygnalizatory z centralką bezprzewodową

/ 42 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

u?ytkownik24522


A ja jeszcze dodam że za chwilę (chyba)zbiorą sie Ci wielcy którzy tylko zaczną od słów krytyki na temat centralek .....

Odwagi to nic nie boli..............

(2010/08/29 19:39)

spines21


centralki tak jak i inny sprzęt sa dla ludzi.jeżeli ktoś uważa,że musi mieć xrc,prestige,delkima czy jeszcze coś innego to jego broszka.są centralki po tańsze i bardzo drogie-i niech sobie będą i niech je ludzie kupują i niech się cieszą.z mojego punktu widzenia to może być przydatne ustrojstwo.jest w czym wybierać. mnie chodzi o to,że można mieć różne zdanie na ten temat i nie zachowywać się jak wyrocznia.dla mnie ostatecznym kryterium jest skuteczność danej rzeczy czy przyrządu.i nie ma żadnego uzasadnienia obrażanie kogokolwiek tylko dlatego,ze ma inne zdanie. (2010/08/29 19:55)

u?ytkownik24522


centralki tak jak i inny sprzęt sa dla ludzi.jeżeli ktoś uważa,że musi mieć xrc,prestige,delkima czy jeszcze coś innego to jego broszka. są centralki po tańsze i bardzo drogie-i niech sobie będą i niech je ludzie kupują i niech się cieszą.z mojego punktu widzenia to może być przydatne ustrojstwo.jest w czym wybierać.  mnie chodzi o to,że można mieć różne zdanie na ten temat i nie zachowywać się jak wyrocznia. dla mnie ostatecznym kryterium jest skuteczność danej rzeczy czy przyrządu. i nie ma żadnego uzasadnienia obrażanie kogokolwiek tylko dlatego,ze ma inne zdanie.



@SPINES21w całości Cię popieram , nie przejmuj sie czyimiś z pod lady wypocinami każdy wie że masz  szacunek i uznanie większości użytkowników tego portalu i sam takowym szacunkiem darzysz innych.

Głowa do góry małolacie......hehehe

(2010/08/29 20:02)

u?ytkownik40353


http://www.zakupywedkarskie.pl/Sygnalizator_PRESTIGE_2931.html
ten sygnał Trapera jest na pewno porównywalny z videotronikiem xrc.miałem okazje sprawdzić oba.Prestige Trapera to nowy towar i może jeszcze mało znany,więc nie ma wielu opinii o nim.mnie zaimponował.
dla porównania -XRC
http://www.carp-fish-sport.pl/product_info.php?manufacturers_id=14&products_id=165


Przestań innym wciskać ciemnotę że sygnałki trapera są porownywalne do videotronica .Widzialeś ten towar raz na oczy i wystawiasz opinie? Traper to tandeta jak ich mało . Coś mi się zdaje że ranga ( experta)w Twoim przypadku  jest tylko i wyłącznie dzięki nabijaniu punktow za udzielanie się na forum



oj nie ładnie nie ładnie ,nie znasz Człowieka a obrażasz Go jak by dopiero rybki zaczynał łowić ,żal mi cię gościu ,myślałem że u nas w wielkopolsce mieszkają normalni ludzie ,no ale się kurna pomyliłem ,przeproś teraz Spinesa ,podejrzewam że na temat cętralek i karpiowania to ty się możesz u niego uczyć
(2010/08/29 20:12)

u?ytkownik42354


Jacek kuźwa przestań wciskać ciemnotę nadymanym karpiarzom. Oni wiedzą lepiej, bo tylko to co kosztuje krocie jest w ich mniemaniu dobre. Dlatego Drogi Przyjacielu mam dla Ciebie tak wielki szacunek, bo choć jesteś karpiarz (uważam że żaden z tych bubków Ci do pięt nie dorasta), to jesteś zrównoważony i nie idziesz na szpan , tylko preferujesz funkcjonalność i umiar cenowy.

Nie przejmuj się Spiniesie pierdzieleniem kogoś, kto nie potrafi sam rozpoznać co jest dobre pomimo niezbyt wysokiej ceny, bo oni wiedzą tylko tyle, że to co dobre to sie kupuje w drogich, markowych sklepach i musi na tym pisać "CARP - COŚ TAM".

Widzi taki reklamę, cena zajebista, więc od razu śmiga kupić, co tam , ze jutro na chleb nie będzie, byle kuźwa piepszony gadżet był w plecaku (skrzyni karpiowej).

Tacy nie wiedzą, że reklama, marka, promocja, to rzeczy które kosztują najwięcej - gorzej jest z jakością. Ale co tam. Niech se żyją w swoim światku i niech napędzają ten rynek.

Oszołomstwo i tyle.

Ble ble ble.

(2010/08/29 20:14)

u?ytkownik24522


Witaj Piotrek ..........

Dobrze powiedziane (napisane).................

(2010/08/29 20:14)

kazik


Spines21 całkowicie Ciebie popieram . Sygnalizatory i cała elektronika jest tak zawansowana że niewiele się różnią od siebie i jedynie ich odróżniają małe szczegóły i cena . Czasami się płaci tylko za firmę , a te mniej znane a podobnie wykonane też dobrze się sprawują , choć tańsze  . Dowolność wyboru i po co tu obrażać .

 

(2010/08/29 20:22)

u?ytkownik40353


Spines ,nie Przejmuj się ważne że jeszcze są ludzie którzy znają Twoje podejście do karpiowania ,jak Ty łowiłeś u Siebie karpiole to co niektóży dopiero stawy kopali:))))))) (2010/08/29 20:27)

u?ytkownik8256


Nieładnie człowieku obrażać kogoś i insynuować,że robi to dla punktów.Spines21 na wszystkie swoje punkty zasłużył w 100%.

A nazywać to cwaniactwem lub głupotą to nie na miejscu,bo On na to nie zasługuje więc troszkę szacunku dla Spinesa proszę.

Jest człowiekiem honoru i wielkiego serca.Poznałem Spinesa osobiście więc wiem co piszę.A o karpiarstwie to od Jacka możesz się uczyć.

Więc radzę bacznie uważać na to co piszesz bo to nie na miejscu obrażać kogoś kogo się nie zna.

    Pozdrowienia dla wszystkich.

(2010/08/29 20:42)

u?ytkownik26223


Jacek kuźwa przestań wciskać ciemnotę nadymanym karpiarzom. Oni wiedzą lepiej, bo tylko to co kosztuje krocie jest w ich mniemaniu dobre. Dlatego Drogi Przyjacielu mam dla Ciebie tak wielki szacunek, bo choć jesteś karpiarz (uważam że żaden z tych bubków Ci do pięt nie dorasta), to jesteś zrównoważony i nie idziesz na szpan , tylko preferujesz funkcjonalność i umiar cenowy.

Nie przejmuj się Spiniesie pierdzieleniem kogoś, kto nie potrafi sam rozpoznać co jest dobre pomimo niezbyt wysokiej ceny, bo oni wiedzą tylko tyle, że to co dobre to sie kupuje w drogich, markowych sklepach i musi na tym pisać "CARP - COŚ TAM".

Widzi taki reklamę, cena zajebista, więc od razu śmiga kupić, co tam , ze jutro na chleb nie będzie, byle kuźwa piepszony gadżet był w plecaku (skrzyni karpiowej).

Tacy nie wiedzą, że reklama, marka, promocja, to rzeczy które kosztują najwięcej - gorzej jest z jakością. Ale co tam. Niech se żyją w swoim światku i niech napędzają ten rynek.

Oszołomstwo i tyle.

Ble ble ble.


gostomir .wiesz co?śmieszysz mnie!!!
o czym ty człowieku mówisz?? wchodziłeś wogule w linki które zapodał spines??
Sygnał Trapera prestige kosztuje 236zł
natomiast sygnał videotronica  249zł
CAŁE 13 ZŁ różnicy!!!!!
więc nie wiem dlaczego jesteś tak niesprawiedliwy. (2010/08/29 20:50)

spines21


podałem linki do sygnalizatorów trapera w odpowiedzi na pytanie.a ponieważ padło stwierdzenie,ze "tylko" xrc wiec dałem link do presige,bo uważam ,że w tym przedziale cenowym są porównywalne.co kto kupi-jego sprawa-ja nie oceniam.stwierdziliście,że traper to szmelc-więc dla porównania dałem oba.prawdopodobnie to ta sama technologia i nie ma co z góry skreślać któregoś tylko dlatego,ze samemu ma się inny.mam ultry i mi starczają-jak uznam ,ze trzeba to kupię inne.i jeszcze raz mówię ,że ponieważ nikogo nie obrażam proszę mnie też nie obrażać. (2010/08/29 21:05)

u?ytkownik26223


Poza tym to Traper ma Program CARP
natomiast videotronic nie ma napisu CARP a więc nie wiem o jakiej reklamie i nagonce ty mówisz (2010/08/29 21:09)

u?ytkownik42354


Chłopie wali mi co sobie myślisz! Zwisa mi ile te twoje cuda kosztują! Jak będę chciał coś kupić, to wiem gdzie szukać, na ile mnie stać i czego oczekuję. Spinesa obrażacie pacany - ale widać t5obie trzeba jareczku tłumaczyć jak smarkowi wszystko po kolei, bo czytać między wierszami nie potrafisz. Spines dla mnie to ktoś, natomiast ty - nikt.

Jacek nikomu nic nie zrobił, więc odwalta się od niego. Najlepiej idźta se kupić jakiego gadżeta.

I co mnie obchodzi różnica w cenie?! Nic mnie nie obchodzi oprócz tego, żeśta się Jacka czepili, faceta z jajami, poczuciem humoru, zdrowym podejściem do wędkarstwa. To mnie wkurzyło, a nie wasze pierniczenie o zafajdanych centralkach.

(2010/08/29 21:21)

spines21


jeżeli ktoś prosi o odpowiedz to jeżeli akurat coś wiem mówię o tym.tak jak uważam ,ze jest dobrze,takie mam zdanie na dany temat.mogę się mylić.Wy stwierdziliście,że wciskam kit,nawet przez wielkie K.dlaczego tak piszesz?nie mogę mieć takiego zdania jak pisze?tylko Wasze jest ok.?dlaczego nie można porównać tych centralek?a całkiem inna sprawa to jak się ktoś wyposaży-też pisałem ,ze mnie to nie obchodzi,byle nie twierdził,że tylko to...i zachowywał sie jakby reszta ludzi na portalu ni nie wiedziała. (2010/08/29 21:28)

u?ytkownik42354


I po jakiego grzyba ta gadka o funkcjach, możliwościach, bateriach..... cholerka macie problem jak diabli!

Sygnalizator ma sygnalizować branie, ewentualnie posiadać regulację tonu (choć to nie jest potrzebne), regulację głośności i jakieś światełko. Reszta to już bzdety.

Centralka ma dać możliwość komunikowania brań na odległość i tyle.

Jakie jeszcze ma mieć funkcje dodatkowe? Ma określać gatunek ryby która pobrała? Ma pokazywać wagę ryby? Siłę z jaką ciągnie? BZDURY I GŁUPOTY!

A o tych bateriach, to powiem tyle, ze każdy dekiel wie, że jeśli nadajnik radiowy ma wygenerować więcej decybeli (silniejszy sygnał) to musisz mu dostarczyć więcej energii!

KAŻDY PALANT TO WIE!

Po co więc ma mieć zasięg większy niż jakieś 40 metrów? Żeby można było pokłusować?

Chcesz kombinować jeden z drugim, to musicie mieć plecaki pełne baterii i to jest normalne przy zasięgach około 100 metrów!!!!!!!!

Trzeba się znać ? Trzeba? Wystarczy mieć podstawowe wiadomości z elektroniki, fizyki, elektryki.

Ja nie muszę czytać reklam i ślepo im wierzyć, a do wędkowania wystarczają mi zwykłe sygnałki, oczy i uszy. 

(2010/08/29 21:38)

u?ytkownik26223


Chłopie wali mi co sobie myślisz! Zwisa mi ile te twoje cuda kosztują! Jak będę chciał coś kupić, to wiem gdzie szukać, na ile mnie stać i czego oczekuję. Spinesa obrażacie pacany - ale widać t5obie trzeba jareczku tłumaczyć jak smarkowi wszystko po kolei, bo czytać między wierszami nie potrafisz. Spines dla mnie to ktoś, natomiast ty - nikt.

Jacek nikomu nic nie zrobił, więc odwalta się od niego. Najlepiej idźta se kupić jakiego gadżeta.

I co mnie obchodzi różnica w cenie?! Nic mnie nie obchodzi oprócz tego, żeśta się Jacka czepili, faceta z jajami, poczuciem humoru, zdrowym podejściem do wędkarstwa. To mnie wkurzyło, a nie wasze pierniczenie o zafajdanych centralkach.


W tej chwili to ty mnie obrażasz ,wyzywasz od pacanów i smarkaczy

zrobiło się wielkie halo że kol.jigslaw napisał cyt;"po za tym nabijanie sobie punktow do rangi to nawet nie cwaniactwo tylko głupota" nie nazwał nikogo głupkiem.
Ja gostomir też ciebie w żaden sposób nie obraziłem więc dla czego ty mnie obrażasz i po chamsku się odnosisz???
ja do kol.spinesa nic nie mam a ty sie do mnie przyczepiłeś. (2010/08/29 21:46)

u?ytkownik38843


Jarek11

Przestań wreszcie tym biednym karpiom zanętę podjadać. (2010/08/29 21:51)