Zaloguj się do konta

Sygnalizator brań-wybór, opinie

utworzono: 2015/02/16 16:29
Fozden79

Dzień dobry. Potrzebuję pomocy przy wyborze elektronicznego sygnalizatora brań. Wybór padł na:  http://jezozwierz.abc24.pl/default.asp?kat=8450&pro=705770     oraz

http://www.wedkarskiraj.com.pl/centralka-anaconda-rsv2-p-7394.html .

Videotronic jest znany szerokiej rzeszy wędkarzy i jego opinie są mi znane. Natomiast Anakonda raczej jest mało opiniowana w intrenecie. Dlatego proszę o pomoc przy wyborze, jeżeli ktoś zna te dwie firmy, która wybrać? Pozdrawiam.

[2015-02-16 16:29]

Kowal73

Ha :)  ..a ja tu jeszcze coś znalazłem, i też godne uwagi :)  A kolega to widział ? :)))))) [2015-02-16 17:22]

notaki

Jedna uwaga..
Poza absurdalną moim zdaniem  cena videotroniców ( ale kazdy płaci ile ma ochotę ) mają podstawowa wadę - zasilanie bateryjkami lr 03.
Jesli masz ochotę wsciekać się na łowisku że sygnalizatory padły Ci po trzech dniach użytkowania - polecam !

Doradzono to  mnie i potwierdzam - tylko sygnałki zasilane  bateriami  6F22 ( prostokatne - 9V ) .
Cały sezon spokój - a może i więcej.
[2015-02-16 17:48]

notaki

źle doczytałem... to centralka zasilana jest paliuszkami - o zasilaniu sygnalizatorów nie ma informacji - dopytaj. ( 6F22 to to samo co R9 )

Dopisze jeszce - namówiony przez Janusza nabyłem droga kupna urządzanka monsterfishing .
Po roku uzytkowania - zero problemow.
[2015-02-16 17:52]

strahu

Panie Notaki, Centralka Videotronik CX3 jest zasilana bateriami lr 03 /AAA i jak sam producent  na rybomani mi powiedział że centralka na jednym komplecie bateri wytrzymuje nawet do 2-3 lat a nie 3 dni , więc nie pisz Pan tu farmazonów wyssanych z dupy jak niemasz pojęcie bo później chcesz dowieciec sie coś o sprzęcie to idzie zgłupieć bo takie durnoty ludzie piszą na forach że ręce opadają.... [2015-02-16 19:57]

ryby102

A co powiecie, jeżeli w sygnalizatorach jest bateria 12V? [2015-02-16 20:36]

JKarp

A w jakich jest?JK [2015-02-16 20:49]

JARASACKI

jak 12v to muszą być niezłe pociski
[2015-02-16 20:58]

ryby102

W tych http://monsterfishing.pl/mf111c-p-28.html [2015-02-16 21:05]

A w jakich jest?JK

Oile pamiętam to w  mówiłeś coś że foxy które miałeś miały właśnie takie batarie.

ps;notatki sygnalizatory fox Micron są napędzane 2xAA  a jakoś nie słyszałem aby ludzie sie skarżyli [2015-02-17 08:57]

JKarp

A w jakich jest? JK
Oile pamiętam to w  mówiłeś coś że foxy które miałeś miały właśnie takie batarie.

ps;notatki sygnalizatory fox Micron są napędzane 2xAA  a jakoś nie słyszałem aby ludzie sie skarżyli

Te Foxy które z resztą mam do dziś to FOX MICRON MX i zgadza się - są na baterie AA. Jednak należy dodać, że w FOXACH jest bardzo dobrze rozwiązany problem zapotrzebowania na prąd w tych sygnałkach. Jeden sezon na tych bateriach to pikuś ( dwa w zależności ile jest zasiadek ).
Jarek sygnałek a centralka to dwie różne sprawy. Sygnałek pobiera prąd tylko wtedy jak emituje sygnał brania i jeśli sygnałek jest z nadajnikiem to też tylko jak emituje branie. Centralka natomiast nasłuchuje cały czas czyli cały czas odbiornik w centralce pobiera prąd.
Osobiście nie bardzo wierzę w te 2-3 lata na bateriach AAA Videotronika.
JK [2015-02-17 09:34]

ryby102

A co z tymi 12V? [2015-02-17 12:20]

JKarp

A napisz do MF i zapytaj bo ja pierwsze coś takiego widzę.JK [2015-02-17 13:28]

jezior181179

videotronik

[2015-02-17 15:13]

notaki

Panie Notaki, (...)
Panie strahu...
Miałem stare videotroniki  na 6f22 - działały po dwa sezony na bateriach. Jako że utopiłem je :-( kupiłem chińszczyzne ( z centralka ) zasilana własnie po 2 x AAA i po sezonie uzywania kupilem monsterfising'i , bo krew mnie zalewała , jako że pierwszym objawem wyczerpującej się baterii był nieustający sygnał brania, wiec sygnałki zaczynaly wyc bez konca.
Baterie zmienialem chyba cztery razy w sezonie.

Być może to wina chinszczyzny, ale naprawde wiem co piszę

[2015-02-17 16:33]

ryby102

A co powiecie o tych sygnalizatorach? http://monsterfishing.pl/mf111c-p-28.html [2015-02-17 17:28]

strahu

No dobra teraz piszesz o jakiś tam chinczykach awtedy o Videotronicu ..... ja też miałem w centralce Spro tak  że 4 razy na sezon wymieniałem baterie za 25 pln komplet!! W tym roku zainwestowałem własnie w Videotronica bo już miałem naprawdedość copów , a co do żywotności bateri , producent powiedziałe ze nawet 2-3 lata , ja mysle ze raz na rok jak sie wymieni baterie (dla świętego spokoju) to nikt nie zbankrutuje
[2015-02-17 18:41]

notaki

Ty kupujesz.. Twoje pieniądze.
Miłego wieczoru.

[2015-02-17 20:32]

Dzień dobry. Potrzebuję pomocy przy wyborze elektronicznego sygnalizatora brań. Wybór padł na:  http://jezozwierz.abc24.pl/default.asp?kat=8450&pro=705770     oraz

http://www.wedkarskiraj.com.pl/centralka-anaconda-rsv2-p-7394.html .

Videotronic jest znany szerokiej rzeszy wędkarzy i jego opinie są mi znane. Natomiast Anakonda raczej jest mało opiniowana w intrenecie. Dlatego proszę o pomoc przy wyborze, jeżeli ktoś zna te dwie firmy, która wybrać? Pozdrawiam.

Powiem tak.Anacondy nie miałem więc się nie wypowiem.Natomiast pod pierwszym linkiem kryją sie ogólnie produkty videotronica,nie wiem o który chodzi....Ale;Ogólnie to chyba wszystkie videotroniki (mówię o sygnałkach nie o centalce) są napędzane bateriami 9v Jakość ,bezawaryjność  przynajmniej tych co miałem.Ale według mnie sygnalizatory dobre ,ale stanowczo za drogie w stosunku do tego co prezentująw tej chwili równie dobre sygnałki można kupić za połowę kwoty videotroniców
sory ale wg mnie firma "jedzie na opinii"sygnałki były na prawde na poziomie nowoczesne 10-15 lat temu.teraz to są już "nie świeżym kotletem" bo czym niby mogą się pochwalić? sygnalizacią 1:1? toż kurde teraz sygnalizatory za 300 zł to mają w standardzie [2015-02-17 22:42]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia