Zaloguj się do konta

Sygnalizator brań podwieszany

utworzono: 2012/08/25 08:57
Szkielet

Witam, jak nazywa się ten sygnalizator?                        Z góry dziękuję:Szkielet [2012-08-25 08:57]

czaki86

Witam, nie wiem czy ten sygnalizator ma jakąś specjalną nazwę, dla mnie jest to po prostu "Podwieszany sygnalizator brań" Nazwa bierze się z tego że zawieszamy go bezpośrednio pod wędką na żyłce.
[2012-08-24 23:29]

dawidwol

Witam, jak nazywa się ten sygnalizator?                        Z góry dziękuję:Szkielet

Ja nazywam to ping-pong. [2012-08-25 09:06]

SLOWAK

Policjant [2012-08-25 11:04]

teo

Normalnie jezeli to o czym myślę to "sygnalizator podwieszany do świetlików" w tym plastiku zielonym powinny być otwory na świetlik,ale dobrze tu nie widać czy występują te otwory. [2012-08-31 10:05]

utworzono: 2013/08/31 14:27

Sygnalizator brań świetlik


»   »   » 

Wędkarstwo gruntowe »



 
RafiasWitam niedługo jadę na nockę i mam takie sygnalizatory brań jak założyć na nie świetlik !! 





możesz świetlika przykleić taśmą klejącą lub ten gumowy wężyk co jest w środku paczki świetlików przyklejasz i do niego mocujesz świetlik.Jakbyś kupił takie coś to by była prosta sprawa bo ona mają specialne otworki na świetliki o różnej średnicy.


[2013-08-31 15:37]

To coś to się nie nadaje do łowienia ! - zaczepiasz o jakąś przelotkę i żyłke i przy wyrzucie , czy też zacięciu jest zwykle plątanina ! - pomyśl o twingerze !?
[2013-08-31 15:54]

To coś to się nie nadaje do łowienia ! - zaczepiasz o jakąś przelotkę i żyłke i przy wyrzucie , czy też zacięciu jest zwykle plątanina ! - pomyśl o twingerze !?



















W sumie mam podobne  zdanie .Dobry Swinger to jest to.zapewnia możliwość regulacji obciążenia (przesuwasz ciężarek po drucie)zapewnia wypięcie sie przy zacięciudzięki sztywnemu połączeniu z podpórką swinger nie ma możliwości poruszać się w poziomie nawet pod czas silnego wiatru i oczywiście swingery mają komorę na świetlik.
[2013-08-31 16:11]

Swingery się sprawdzają przy wywózce zestawu / kiedy zależy nam na odpowiednim naprężeniu żyłki ( plecionki ) / na  mniejsze odległości polecam twinger ! 
[2013-08-31 17:21]

Sylwia chyba nie ma czegoś takiego jak twinger,w każdym razie ja takiego określenia nie słyszałem .nawet  w google nic takiego nie znalazłem.Możesz wkleić fotkę jak ten Twinger wygląda???A może chodzi o HANGERA  ??ps podczas połowów z niewielkich odległości swingery też doskonale spełniają swoje zadanie. [2013-08-31 18:17]

Masz Jaruś rację ! - to chyba chodzi o hangera !- za bardzo nie zrozumiałam wypowiedzi faceta !
Przepraszam za zamieszanie !
[2013-08-31 18:29]

notaki

To coś to się nie nadaje do łowienia ! - zaczepiasz o jakąś przelotkę i żyłke i przy wyrzucie , czy też zacięciu jest zwykle plątanina


Sylwia > znam wielu wedkarzy lowiących na "to coś" od lat :-) Jedyna "sztuczka" konieczna do zastosowania z tym typem bombki to odwrocenie wedki przy rzucie, w tym sensie, ze przy rzucie chwytasz wedkę tak by przelotki i kołowrotek obrocone były w Twoja stronę :-) [2013-08-31 18:47]