Zaloguj się do konta

Św.Mikołaj listy wędkarzy do Mikołaja.

utworzono: 2011/12/05 11:03
tryfta

Jutro ten dzień na który czekają wszystkie dzieci i nie tylko.Czy my już dorosłe dzieciaki też myślimy o tym co nam Św. Mikołaj przyniesie. Czy nam wypada myśleć o prezentach-myślę że tak. A co wy na to-może trzeba napisać list do Mikołaja- który sprawi nam miłą wędkarską niespodziankę...
[2011-12-05 11:03]

Mija

Św. Mikołaju!
Wiem, że im więcej chcę od Ciebie tym mniej mam pieniędzy w portfelu dlatego bądź tak dobry i omiń mnie w tym roku szerokim łukiem. Za długo nie pracowałam i teraz nie stać mnie na wizytę tak szanownego gościa.
Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia za rok... może... [2011-12-05 11:19]

@Tryfta, mówisz/piszesz............. sprawi Nam miłą wędkarską niespodzianke, a wiesz że to jest dobry pomysł na życzenie w każdym wieku !

Tak więc życzę sobie aby beton z jakim się staramy walczyć (?) wreszcie runął jak mury Jerycha.................a obiecuję że będę przesiadywał częściej nad wodą i uczył sie sztuki wędkarskiej :))

[2011-12-05 11:31]

trygław

A ja już nie wierzę w Św. Mikołaja... ;-)

[2011-12-05 12:01]

pawlik832

A ja proszę św. Mikolaju o zimę w końcu, bo tej coś nie widać... [2011-12-05 17:39]

baloonstyle

A ja proszę Św. Mikołaja żeby dał każdemu wędkarzowi więcej odwagi nie tylko do pisania jak to źle jest z PZW ale do działania żeby wszelkie obawy i rozterki nie rozbijały eis o beton.
Bez działania nie ma prawdziwego wędkowania :))
[2011-12-05 17:55]