Zaloguj się do konta

Swinger-jak montować?

utworzono: 2012/03/20 14:45
markus13

mam pytanie do was koledzy i koleżanki ostatnio kupiłem sobie swinger i mam pytanie jak go montować ?
 bo nie wychodzi mi to ;(                    prosiłbym także o zdjęcia takiego zamątowanego sygnalizatora  krok po kroku z góry dziękuje ;)
[2012-03-20 14:45]

Woa-VooDoo

A co to za swinger  ?Jedynie co przychodzi mi na myśl to to , że ma zapięcie mk2...
Reszte wiesza się normalnie jak bombkę [2012-03-19 23:39]

Kowal73

hi hi .
[2012-03-20 00:20]

sevik

Ja mam tak zamontowane swingery na wkręcasz po prostu sygnalizator do stojaka i już sorki za takie nie wyraźne zdjęcie ale to jedyne jakie mam takie ;p
[2012-03-20 09:16]

zarowka

podczepię się pod pytanie..:) ja też kupiłem ostatnio swingera i napiszcie panowie czy można go stosować na zwykłych podpórkach?? i czy jest on przydatny w połowie jakiś konkretnych ryb??bo testowałem na leszczyka i lepszy według mnie ping-pong a swinger chyba na jakieś nocki lepszy na mocniejszą rybę prawda??  dziękuje z góry za informacje
[2012-03-22 14:27]

podczepię się pod pytanie..:) ja też kupiłem ostatnio swingera i napiszcie panowie czy można go stosować na zwykłych podpórkach?? i czy jest on przydatny w połowie jakiś konkretnych ryb??bo testowałem na leszczyka i lepszy według mnie ping-pong a swinger chyba na jakieś nocki lepszy na mocniejszą rybę prawda??  dziękuje z góry za informacje

oczywiście można go montować na zwykłych podpórkach z gwintem.swinger nadaje sie do połowó właściwie każdej większej ryby .Dlaczego swinger?? a no dlatego że jest mniej podatny na wiatr,ma regulowane obciążenie i nie "majta na boki" podczas wiatru. [2012-03-22 15:39]