Swinger-jak montować?

/ 5 odpowiedzi
mam pytanie do was koledzy i koleżanki ostatnio kupiłem sobie swinger i mam pytanie jak go montować ?
 bo nie wychodzi mi to ;(                    prosiłbym także o zdjęcia takiego zamątowanego sygnalizatora  krok po kroku z góry dziękuje ;)
Woa-VooDoo


A co to za swinger  ?Jedynie co przychodzi mi na myśl to to , że ma zapięcie mk2...
Reszte wiesza się normalnie jak bombkę (2012/03/19 23:39)

Kowal73


hi hi . (2012/03/20 00:20)

sevik


Ja mam tak zamontowane swingery na wkręcasz po prostu sygnalizator do stojaka i już sorki za takie nie wyraźne zdjęcie ale to jedyne jakie mam takie ;p (2012/03/20 09:16)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zarowka


podczepię się pod pytanie..:) ja też kupiłem ostatnio swingera i napiszcie panowie czy można go stosować na zwykłych podpórkach?? i czy jest on przydatny w połowie jakiś konkretnych ryb??bo testowałem na leszczyka i lepszy według mnie ping-pong a swinger chyba na jakieś nocki lepszy na mocniejszą rybę prawda??  dziękuje z góry za informacje (2012/03/22 14:27)

u?ytkownik26223


podczepię się pod pytanie..:) ja też kupiłem ostatnio swingera i napiszcie panowie czy można go stosować na zwykłych podpórkach?? i czy jest on przydatny w połowie jakiś konkretnych ryb??bo testowałem na leszczyka i lepszy według mnie ping-pong a swinger chyba na jakieś nocki lepszy na mocniejszą rybę prawda??  dziękuje z góry za informacje

oczywiście można go montować na zwykłych podpórkach z gwintem.swinger nadaje sie do połowó właściwie każdej większej ryby .Dlaczego swinger?? a no dlatego że jest mniej podatny na wiatr,ma regulowane obciążenie i nie "majta na boki" podczas wiatru. (2012/03/22 15:39)