Zaloguj się do konta

Swinger czy hanger do sygnalizacji połów ryb

utworzono: 2012/08/29 20:55
czarny13

Co według was jest lepsze do sygnalizacji ??? [2012-08-29 20:55]

JKarp

Co według was jest lepsze do sygnalizacji ???

CześćKażde z tych urządzeń ma inne zastosowanie choć oba służa do tego samego.Nie ma lepszego i gorszego.Opisz jak daleko łowisz od brzegu.JK [2012-08-29 21:10]

Co według was jest lepsze do sygnalizacji ???

 
ja posiadam swingery ale jesli nie bedziesz łowił na duzych odległosciach to kup sobie hangery
[2012-08-29 21:10]

Dokładnie tak jak koledzy powyżej piszą, jeśli łowisz daleko od brzegu to swinger, a jak blisko to hanger. Ja osobiście używam hangerów. Przy swingerze możesz regulować sobie obciążenie, które napina żyłkę. [2012-08-29 22:03]

krucyemen

Swinger bo nim nie rzuca na wietrze  [2012-08-29 22:33]

czarny13

ja nie łowie daleko od brzegu

ale zadalem to pytanie bo widze jak ludzie łowiący z wywózki używają hangerów

[2012-08-30 07:42]

buba0sparx

Swinger bedzie bardziej uniwersalny i łatwiej dostosowac w nim dociazenie, hanger to jest poprostu ładna bombka i własnie takiej bombki dociazajac ja mozesz z powodzeniem uzywac zamiast hangera.

[2012-08-30 09:35]

Kazda karpiowa firma sprzedaje hangery z dociazeniem i nie ma problemu z lowieniem podczas wiatru nawet silnego. Sam posiadam Adder Carpa i Tandem Baitsa hangery juz pare sezonow i daja rade. Faktycznie bardziej uniwersalne sa hangery to samo w przypadku pytania sztyce czy pody wybieram sztyce. Swingery i sztyce to jakas zachodnia moda, szczegolnie ukochana przez niemcow i czechow ktorzy musza podnosic wysoko swoje pody zeby te przypominaly stojaki plazowe, mimo braku zaczepu blisko brzegu i bujnego pasa roslinnosci. Te drugie musza sie pieknie komponowac z drogimi sygnalizatorami bo np jak wygladac bedzie zwykly breloczek na tle takiego Deklima albo Nasha. Pozdrawiam i polamania kija zycze. [2012-08-30 12:33]

Taaa... pozerstwo stało się integralną częścią karpiowania :)))Polecam hangery Prologic - posiadam obie wersje.Solidne, możliwość regulacji obciążenia, przystępna cena, łatwe w montażu ( w komplecie szybkozłączki ), ładne... cóż więcej od życia... RYB!!! :)))
http://allegro.pl/hangery-prologic-zlacze-dv-rozne-kolory-okazja-i2596027897.html
http://allegro.pl/sygnalizator-prologic-hanger-5-kolorow-black-night-i2582673549.html

[2012-08-30 13:06]

Jezeli chodzi o wedkarstwo karpiowe to raczej sprzeciarzy duzo i miesiarzy ale to tak apropos. Pozdrawiam i polamania kija zycze.

[2012-08-31 10:51]

Jezeli chodzi o wedkarstwo karpiowe to raczej sprzeciarzy duzo i miesiarzy ale to tak apropos. Pozdrawiam i polamania kija zycze.


z miesiarzami to sie akurat nie spotkałem ale co do sprzetu to moim zdaniem pewien  procent karpiarzy to gadżeciarze ,czesto tak jest ze to bogacze którzy nakupują sprzętu na pokaz  za ogromne pieniadze ,w sumie jak kogos stac to niech sobie kupuje tylko wkurwia mnie to że czesto tak jest ze sie wożą ze maja drogi  sprzętem a na dzikiej wodzie by nie potrafili nawet karpia złowić .pozdro.
[2012-08-31 11:32]

Jezeli chodzi o wedkarstwo karpiowe to raczej sprzeciarzy duzo i miesiarzy ale to tak apropos. Pozdrawiam i polamania kija zycze.


z miesiarzami to sie akurat nie spotkałem ale co do sprzetu to moim zdaniem pewien  procent karpiarzy to gadżeciarze ,czesto tak jest ze to bogacze którzy nakupują sprzętu na pokaz  za ogromne pieniadze ,w sumie jak kogos stac to niech sobie kupuje tylko wkurwia mnie to że czesto tak jest ze sie wożą ze maja drogi  sprzętem a na dzikiej wodzie by nie potrafili nawet karpia złowić .pozdro.

tak tak kolega sliwa w sezonie łupie kilkanaście 8-15 kg hahahahaah i to wszystko z dzikiej wody ;-))))))))))   [2012-08-31 12:42]

Jezeli chodzi o wedkarstwo karpiowe to raczej sprzeciarzy duzo i miesiarzy ale to tak apropos. Pozdrawiam i polamania kija zycze.


z miesiarzami to sie akurat nie spotkałem ale co do sprzetu to moim zdaniem pewien  procent karpiarzy to gadżeciarze ,czesto tak jest ze to bogacze którzy nakupują sprzętu na pokaz  za ogromne pieniadze ,w sumie jak kogos stac to niech sobie kupuje tylko wkurwia mnie to że czesto tak jest ze sie wożą ze maja drogi  sprzętem a na dzikiej wodzie by nie potrafili nawet karpia złowić .pozdro.

tak tak kolega sliwa w sezonie łupie kilkanaście 8-15 kg hahahahaah i to wszystko z dzikiej wody ;-)))))))))) 


 żal mi ciebie
[2012-08-31 14:40]

Akurat ja znam paru karpiarzy co male sztuki zawsze zabieraja z nad wody albo kisza w siatkach wieksze az padna i musza pozniej za nie placic. Nie bede pisal po nickach ani nazwiskach bo znow mi beda grozic sprawami sadowymi za nieslawienie. Po prostu kiedys anonimowo wrzuce filmik na youtube.pl albo pare zdjec na jakies forum karpiowe zeby im sie wkoncu glupio zrobilo. [2012-08-31 16:15]

Akurat ja znam paru karpiarzy co male sztuki zawsze zabieraja z nad wody albo kisza w siatkach wieksze az padna i musza pozniej za nie placic. Nie bede pisal po nickach ani nazwiskach bo znow mi beda grozic sprawami sadowymi za nieslawienie. Po prostu kiedys anonimowo wrzuce filmik na youtube.pl albo pare zdjec na jakies forum karpiowe zeby im sie wkoncu glupio zrobilo.


domyslam sie ze takich nie brakuje
[2012-08-31 18:08]