Święta Bożego Narodzenia 2011

/ 4 odpowiedzi
Chciałbym życzyć całej społeczności mojego Koła , jak i również olbrzymiej rzeszy wędkarzy i koleżanek z Największego Portalu Wędkarskiego w kraju , oraz innym dla których wędkarstwo jest prawdziwą pasją .

Życzę więc przede wszystkim zdrowia , dobrego samopoczucia w te święta , oraz , żeby ziściły się Wasze najskrytsze marzenia , złowienia taaaaaaaaakiej ryby oraz wielu wspaniałych chwil nad naszymi akwenami , Życzę również tego samego naszej Redakcji www.wedkuje.pl .Żeby ten Portal rozwijał się i oby użytkownicy pomagali sobie na wzajem .

Pozostawcie swe urazy do innych , przecież życie jest takie krótkie i wartościowe , więc cieszmy się każdymi świętami i każdą chwilą ....pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuje za życzenia .

Jurek Suchodolski

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik75617

Dziękuję jeśli można dołączam się do posta :) (2011/12/23 09:21)

u?ytkownik61658

Koledzy Wędkarze również przyłączam się do życzeń: (2011/12/23 09:54)

tiger1208

Dzięki serdeczne,rownież przyłączam się do życzeń.  (2011/12/23 10:12)

jurek

Serdecznie dziękuję wszystkim za życzenia oraz życzę całej społeczności wędkarskiej wspaniałych pięknych świątecznych dni , nie jestem w stanie wszystkim wysyłać , ale wiedzcie , że o Was pamiętam i życzę wszystkiego najlepszego ( już napisałem około 200 sms-ów ), dziękuję serdecznie .
(2011/12/24 19:05)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.