Święcacy sygnalizator na szczytówkę

/ 5 odpowiedzi
Witam ! ! !
Kupiłem nie dawno taki sygnalizator i w sklepie jak 'babka' nim potrząsła to zaświecił na czerwono ale jak go w domu założyłem na drgającą to tylko miga na zielono. Czy to kolejny przereklamowany badziew czy może coś da się z tym zrobić bo raczej inaczej zamontować to się nie da?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

PITEK


WITAM !! Dość ciekawy sygnalizator (nowość).Dokręcając "go"- część ktura mryga na zielono zwiększamy czułość. (2011/08/26 20:04)

sokolam


Kupiłem ten sygnalizator u mnie w sklepie wędkarskim za 10zł, jest ok. Troche denerwuje że miga caly czas na zielono... (2011/08/26 20:20)

Fix


inna dioda ;p na allegro te syg są chyba najtańsze (2011/08/26 20:21)

u?ytkownik88998


Mam. Używam czasem. Guzik warte badziewie. Świetlik działa tak samo. 

To co że zamruga czasem na czerwono.... uważam że to kolejny bzdet dla naiwnych.

Taki fikuśny żarcik dla szpanu. 

PS: są przewaznie dwa mocowania. Jewdno szersze, drugie ciasne. Dokręcając główkę dociska sie gumową stopke do wędziska. Działa toto, ale jak mówiłem , swietlik tez działa. 

Brak sygnalizacji dźwiękowej. Ot zwykłe migadełko.

(2011/08/26 22:25)

kgx2bis


Również posiadam jeden taki gadżecik, otrzymałem go GRATIS przy zakupie parasola Konger. Kilka dni temu byłem na 2 nockach i miałem okazję przetestowania tego "BADZIEWIA" inaczej nazwać tego nie można. Efekt działania można powiedzieć, że identyczny jak świetlik. 100 razy wolę dzwoneczek do którego wkładam świetlik. Nie ma sensu siedzieć nockę i wpatrywać się w mrugające zielone światełko czy czasem nie zaświeci na czerwono :-) Efekt dźwiękowy dzwoneczka jest wygodniejszy i tym samym praktyczniejszy. Poza tym przykręcając ten sygnalizator optyczny aby się dobrze trzymał bez możliwości okręcania podczas zarzutu zestawu trzeba dość mocno dokręcić do szczytówki, Jeżeli używasz delikatnych szczytówek to przy takim dokręceniu wygnie się i może doprowadzić do uszkodzenia w trakcie zacięcia i holu. W/g moich spostrzeżeń nic nie wart gadżet. Ot taka pierdółka która cieszy bo mruga :-) To moja opinie z którą nie musicie się zgadzać. (2011/09/01 21:06)