Zaloguj się do konta

Świat spinningu

utworzono: 2013/06/26 23:27
amwi

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia, polubienia i co najważniejsze wspólnego tworzenia strony. Strona dla ludzi ceniących cisze, wodę i wspaniałe okazy... Wrzucajcie zdjęcia i dzielcie się swoimi radościami z czasu spędzonego nad wodą.
Celem strony jest propagowanie tej metody wędkarstwa.

https://www.facebook.com/SwiatSpinningu

[2013-06-26 23:27]

wirefree

Wszystko fajnie pieknie ale ja np i wielu innych nie wspieramy amerykanskiego czosnkowego snu . Tak ze jak założysz strone na jakims normalnym serwerze to chetnie wpadne.


[2013-06-26 23:46]

grisza-78

"Społeczność Świat Spinningu to grupa ludzi preferująca spinningowa metodę połowu ryb. Tutaj możesz podzielić się swoimi sukcesami. Zdjęcia złowionych ryb należy podesłać na adres swiatspinningu@gmail.com, a my je zamieścimy. NO KILL - CATCH & RELEASE"

Chociaż mięsiarzem nie jestem, kłusolami się brzydzę, to nie mogę się z wami utożsamiać, bo jednak raz na kwartał zabieram jakąś rybkę do domu i smażę swoim dzieciom. Zastanawiam się też jak rozumiesz "No kill", bo dla mnie jest to bardzo istotne.
[2013-06-27 00:47]

amwi

"NO KILL - CATCH & RELEASE" - to apel do wędkarzy, aby zachęcić ich do zwracania wolności złowionym rybom. Nadal wielu wędkarzy wyznaję zasadę "co z wody to do wora" nie ważne ilość, wymiar, okres ochronny czego nie popieram.

Sama strona ma na celu propagowanie spinningowej metody połowu, wymiany doświadczeń i poglądów, prezentowanie złowionych ryb.

Osobiście nie mam nikomu za złe jeżeli raz na jakiś czas weźmie złowioną rybę, ważne aby robić to z głową. Dużo wędkarzy zabiera ze sobą największe okazy (np. szczupak +100), a taka mamuśka jest ważnym elementem aby utrzymać odpowiedni stan rybostanu.

Grisza-78 zachęcam Cie do utożsamienia się z nami, gdyż jak piszesz jesteś z tej grupy rozsądnych, myślących wędkarzy.


[2013-06-27 20:15]

Dandol

Weekend idzie, trzeba by jakiegoś pstrąga na ruszt rzucić i browarek. [2013-06-27 20:38]

amwi

Smacznego i na zdrowie :-)
[2013-06-27 21:02]

brzydowozdroj

[2013-07-01 16:25]

brzydowozdroj

[2013-07-01 16:35]