Zaloguj się do konta

Surfcasting Browling Xtreme

utworzono: 2013/03/10 17:35
miecz-gaz

Posiadam kołowrotek  Browling Xtreme 760 ładowność szpuli 150 m / 0,30 mmCzy ten kołowrotek spełnia warunki wędkarstwa morskiego z plaży.Używam go do ciężkiej metody gruntowej na federa w rzece do 150 g. c.w.

[2013-03-10 17:35]

Tomek moczykij

za mały. [2013-03-10 19:13]

miecz-gaz

Dzięki jasna sprawa.Może nie ma to znaczenia wielkiego, czy morski kij 3- częściowy czy składany który lepszy nie chodzi mi o wygody. [2013-03-10 19:45]

bosman1974

Zdecydowanie polecam kij 3 składowy ponieważ jest sztywniejszy od teleskopowego a więc i lepiej się ładuje co daje zdecydowanie dłuższe rzuty a to czasami ma bardzo duże znaczenie. Odradzam zakup kija z kompozytów. Węgiel i tylko węgiel. A co do kołowrotka to mam kołowrotek w rozmiarze 6000 i łowię nim od 4 sezonów i jakoś nic z nim się nie dzieje jak się umiejętnie pompuje wędką to będzie służyć długo, mam kolegę który kołowrotek shimano za 1000 zł zajechał siłowym holowaniem także nie ma reguły.
[2013-03-12 15:51]

Romuald55

Ja nigdy nie łowiłem w morzu ani z plaży morskiej dlatego nie będę zabierał głosu na temat techniki.Jednak muszę stwierdzić,że na przestrzeni kilkudziesięciu lat obserwowania postępu techniki w wędkarstwie,wędki teleskopowe są dużo gorsze niż segmentowe.Dlatego tez moim zdaniem do połowów bardziej ekstremalnych jakimi są połowy z plaży trzy częściowe będa dużo lepsze od teleskopów,jak zauważył Kolega bosman1974. [2013-03-12 18:42]

miecz-gaz

Wędkowanie z plaży ?????? .Powiedzcie mi kol. po kiju dlaczego sprzedaż wędzisk  proponuje wędziska morskie w dł. 360, 390skoro wędkarze połowów morskich z doświadczeń lat wędkowania zapewniają że minimum to 390 lecz najlepiej jak ma 420 w i więcej. Czy uwarunkowaniem jest odległość rzutu ? A 390 to taka ostateczna opcja. Wiadomo mi  że nie mniej jak 150 g c. w. Zdania widocznie są podzielone, opisują że o mniejszej C.W. im starcza. Co tu z czym z gryść by móc łapać leszcza, węgorza i dorsza mam na myśli plaża. Pozdrawiam. [2013-03-13 10:29]

miecz-gaz

( bosman )Nikt kolegi nie na uczył że ryby nie wyciąga się jak wozu z rowu?.
Tez mam kolegę i tak ciągnął, holował  jak zobaczył że ja pompuje hol i spróbował to powiedział jak lekko idzie, a ja na to bo tak się ryby holuje. Pozdrawiam. [2013-03-13 10:36]

bosman1974

Powiem ze to jest jeden z lepszych zawodników surfcastingowych hehe
[2013-03-13 10:54]

swyniu

Panowie mieliście okazję łowić w Mielnie ? [2013-03-29 16:40]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia