Sumy widziane w środowisku naturalnym

/ 5 odpowiedzi
Piękny film przedstawiający sumy w ich naturalnym środowisku - wodzie. Jest to film autorstwa jednego z moich kolegów. Na jego kanale Youtube znajdziecie więcej ujęć sumów w ich naturalnym środowisku.

Sum - best moments

I jeszcze filmowa prezentacja pięknych, zrobionych przez niego zdjęć:Sum - prezentacja zdjęć

Sum - prezentacja zdjęć
marciin 2424


Piękne potworki :). Zazdroszczę koledze Takich widoków na żywo tzn. być z rybami w ich świecie to na pewno niesamowite . (2014/10/21 08:57)

rafalwedkuje


Piękny film przedstawiający sumy w ich naturalnym środowisku - wodzie. Jest to film autorstwa jednego z moich kolegów. Na jego kanale Youtube znajdziecie więcej ujęć sumów w ich naturalnym środowisku.

Sum - best moments

I jeszcze filmowa prezentacja pięknych, zrobionych przez niego zdjęć:Sum - prezentacja zdjęć

Sum - prezentacja zdjęć




Na tym filmiku widać wyrażnie spławik żywcowy przy sumie. (lewy dolny róg ekranu)Mam wrażenie że to zachaczony na kotwice i zamęczony w zaczepie sum.Gość zrobił sobie filmik bo sum nie miał sił się ruszać i był uwięziony.
Nie powiem że to jest fajny film. (2014/10/21 09:37)

szczupaczysko


Nie wierzę w to - gdyby tak było to by go uwolnił na 100% - kolega nie wędkuje, on obserwuje tam te same sumy od lat i trzyma w tajemnicy nawet gdzie to jest, żeby ktos tych sumów obojętnie jaka metodą z tamtad nie wyjął z wody. Te sumy to jego znajomi i toleruja jego obecnośc. Jak zresztą widać na filmie są momenty z kilku jego filmów z róznymi sumami. Zadam mu przy okazji pytanie na ten temat, ale jestem pewny, że to przypadek i ten spławik, jeżeli faktycznie jest na filmie to jest jakiś zerwany pod wodą na krzakach zaczep wędkarski. W której minucie/sekundzie to widać? (2014/10/21 09:54)

mistrzu53


Spławik zdecydowanie nie wygląda na żywcowy. Nawet jeśli to z pyska suma musiałaby wystawać gruby przypon/plecionka która uniemożliwia mu odpłynięcie. Spławik to przypadek. (2014/10/21 11:40)

Jakub Woś






Na tym filmiku widać wyrażnie spławik żywcowy przy sumie. (lewy dolny róg ekranu)Mam wrażenie że to zachaczony na kotwice i zamęczony w zaczepie sum.Gość zrobił sobie filmik bo sum nie miał sił się ruszać i był uwięziony.
Nie powiem że to jest fajny film.



Mi to wygląda na stary zerwany spławik przeznaczony raczej do połowu ryb spokojnego żeru. (2014/10/21 20:25)