Zaloguj się do konta

Sumiki na Parnicy....

utworzono: 2012/06/21 14:32
dawid2123

Witam !!! Mam pytanie czy ktoś w tym sezonie złowił jakiegoś dorodnego suma w tym rejonie?? Bo ja nie powiem osiągi ilościowe są ale nie wagowe :( wszystkie się mieszczą w granicach 40cm.-65cm. Tylko raz udało mi się wyciągnąć takiego 74cm. a tak to same pisklaki :(Nie powiem żebym jakoś szczególnie narzekał bo zabawa jest naprawdę wspaniała jak się przy jednej zasiadce wyciągnie od 4 do 10 szt. tylko już mam smaka i chętnie bym zabrał jakiegoś do domu na kolacje :)pozdrawiam :) [2012-06-21 14:32]

Lucasix

Hehe, nie wątpię, że zabawa przednia. Ja parę razy nastawiałem się na suma na Parnicy, Regalicy i Odrze Zachodniej, bez jakichkolwiek efektów. Nawet kijanki brać nie chciały :P Z tego co czytałem i widziałem na innych forach, to faktycznie, można na tych ciekach złapać okazy powyżej 8 kg. 
Nie pozostaje nic innego jak cierpliwość i wytrwałość. Pozdrawiam ! [2012-06-21 14:54]

GhostRider89

Witam jakie rybki mozna jeszcze złapać na parnicy ? jest tam sporo okonia? chodzi mi głównie o spinningowanie. [2012-06-21 17:19]

Jack14

Hehe, nie wątpię, że zabawa przednia. Ja parę razy nastawiałem się na suma na Parnicy, Regalicy i Odrze Zachodniej, bez jakichkolwiek efektów. Nawet kijanki brać nie chciały :P Z tego co czytałem i widziałem na innych forach, to faktycznie, można na tych ciekach złapać okazy powyżej 8 kg. 
Nie pozostaje nic innego jak cierpliwość i wytrwałość. Pozdrawiam !



Dokładnie tak jak kolega napisał.

Dodam od siebie (czekać).

[2012-06-21 18:38]

Lucasix

Witam jakie rybki mozna jeszcze złapać na parnicy ? jest tam sporo okonia? chodzi mi głównie o spinningowanie.



W sumie okoni jest sporo, ale nie oczekuj zbyt wielkich potworów. Jeśli o tą rybkę chodzi to polecam spinningowanie na Wyspie Puckiej na Odrze Zachodniej. tam jest pełno garbusów i to różnych rozmiarów.
Pzdr



[2012-06-21 18:58]

Lucasix

Witam jakie rybki mozna jeszcze złapać na parnicy ? jest tam sporo okonia? chodzi mi głównie o spinningowanie.


PS 
Jesli chodzi o inne gatunki to: szczupak, sandacz, leszcz, płoć, krąp, liny i karasie się zdarzają, klenie, bolenie i inne popularne gatunki.  [2012-06-21 19:23]

GhostRider89

W sumie okoni jest sporo, ale nie oczekuj zbyt wielkich potworów. Jeśli o tą rybkę chodzi to polecam spinningowanie na Wyspie Puckiej na Odrze Zachodniej. tam jest pełno garbusów i to różnych rozmiarów.
Pzdr


Dzieki wielkie własnie najbardziej interesują mnie okonie, Tylko wydaje mi się że jest tam trudny dostep do wody, chyba ze mówisz o okolicach blizszych dziewoklicza. chętnie bym się spotkał z kimś bardziej doświadczonym na wspólne spinningowanie.




[2012-06-22 07:53]

Lucasix

Dzieki wielkie własnie najbardziej interesują mnie okonie, Tylko wydaje mi się że jest tam trudny dostep do wody, chyba ze mówisz o okolicach blizszych dziewoklicza. chętnie bym się spotkał z kimś bardziej doświadczonym na wspólne spinningowanie.

Zawsze możesz się ustawić tworząc osobny temat. Żaden problem. Nawet ja jak znajdę czas to chętnie się ustawię, choć ja preferuję metodę feeder.
Pozdrawiam





[2012-06-22 10:27]

dawid2123

okoń był hehe na zdjeciu profilowym mam taki ponad pół kg. ale teraz cisza nawet sandały poszły gdzieś :( [2012-06-25 11:40]

Lucasix

Jeśli chodzi o niedaleką Wyspę Pucką to można tam wyhaczyć takie leszczyki. [2012-06-28 11:40]

Lucasix

Jeśli chodzi o niedaleko zlokalizowaną Wyspę Pucką, to można liczyć na takie leszczyki. [2012-06-28 11:41]