Sumiki na Parnicy....

/ 10 odpowiedzi
Witam !!! Mam pytanie czy ktoś w tym sezonie złowił jakiegoś dorodnego suma w tym rejonie?? Bo ja nie powiem osiągi ilościowe są ale nie wagowe :( wszystkie się mieszczą w granicach 40cm.-65cm. Tylko raz udało mi się wyciągnąć takiego 74cm. a tak to same pisklaki :(Nie powiem żebym jakoś szczególnie narzekał bo zabawa jest naprawdę wspaniała jak się przy jednej zasiadce wyciągnie od 4 do 10 szt. tylko już mam smaka i chętnie bym zabrał jakiegoś do domu na kolacje :)pozdrawiam :)
Lucasix


Hehe, nie wątpię, że zabawa przednia. Ja parę razy nastawiałem się na suma na Parnicy, Regalicy i Odrze Zachodniej, bez jakichkolwiek efektów. Nawet kijanki brać nie chciały :P Z tego co czytałem i widziałem na innych forach, to faktycznie, można na tych ciekach złapać okazy powyżej 8 kg. 
Nie pozostaje nic innego jak cierpliwość i wytrwałość. Pozdrawiam ! (2012/06/21 14:54)

GhostRider89


Witam jakie rybki mozna jeszcze złapać na parnicy ? jest tam sporo okonia? chodzi mi głównie o spinningowanie. (2012/06/21 17:19)

Jack14


Hehe, nie wątpię, że zabawa przednia. Ja parę razy nastawiałem się na suma na Parnicy, Regalicy i Odrze Zachodniej, bez jakichkolwiek efektów. Nawet kijanki brać nie chciały :P Z tego co czytałem i widziałem na innych forach, to faktycznie, można na tych ciekach złapać okazy powyżej 8 kg. 
Nie pozostaje nic innego jak cierpliwość i wytrwałość. Pozdrawiam !



Dokładnie tak jak kolega napisał.

Dodam od siebie (czekać).

(2012/06/21 18:38)

Lucasix


Witam jakie rybki mozna jeszcze złapać na parnicy ? jest tam sporo okonia? chodzi mi głównie o spinningowanie.



W sumie okoni jest sporo, ale nie oczekuj zbyt wielkich potworów. Jeśli o tą rybkę chodzi to polecam spinningowanie na Wyspie Puckiej na Odrze Zachodniej. tam jest pełno garbusów i to różnych rozmiarów.
Pzdr (2012/06/21 18:58)

Lucasix


Witam jakie rybki mozna jeszcze złapać na parnicy ? jest tam sporo okonia? chodzi mi głównie o spinningowanie.


PS 
Jesli chodzi o inne gatunki to: szczupak, sandacz, leszcz, płoć, krąp, liny i karasie się zdarzają, klenie, bolenie i inne popularne gatunki.  (2012/06/21 19:23)

GhostRider89


W sumie okoni jest sporo, ale nie oczekuj zbyt wielkich potworów. Jeśli o tą rybkę chodzi to polecam spinningowanie na Wyspie Puckiej na Odrze Zachodniej. tam jest pełno garbusów i to różnych rozmiarów.
Pzdr


Dzieki wielkie własnie najbardziej interesują mnie okonie, Tylko wydaje mi się że jest tam trudny dostep do wody, chyba ze mówisz o okolicach blizszych dziewoklicza. chętnie bym się spotkał z kimś bardziej doświadczonym na wspólne spinningowanie.


(2012/06/22 07:53)

Lucasix


Dzieki wielkie własnie najbardziej interesują mnie okonie, Tylko wydaje mi się że jest tam trudny dostep do wody, chyba ze mówisz o okolicach blizszych dziewoklicza. chętnie bym się spotkał z kimś bardziej doświadczonym na wspólne spinningowanie.

Zawsze możesz się ustawić tworząc osobny temat. Żaden problem. Nawet ja jak znajdę czas to chętnie się ustawię, choć ja preferuję metodę feeder.
Pozdrawiam



(2012/06/22 10:27)

dawid2123


okoń był hehe na zdjeciu profilowym mam taki ponad pół kg. ale teraz cisza nawet sandały poszły gdzieś :( (2012/06/25 11:40)

Lucasix


Jeśli chodzi o niedaleką Wyspę Pucką to można tam wyhaczyć takie leszczyki. (2012/06/28 11:40)

Lucasix


Jeśli chodzi o niedaleko zlokalizowaną Wyspę Pucką, to można liczyć na takie leszczyki. (2012/06/28 11:41)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.