Wędka na sumy-jaka długość?

/ 29 odpowiedzi
rafalwedkuje


Wolę częściej 8-12kg jak czekać i marzyć o tych 30-50kg.
Złapał 10 kg ale na forum napisał 30kg i historia poszła w świat .
Ile rocznie pada takich 30 -50 na odrze?
Jestem realistą i wiem co ryba potrafi. 25kg suma nie wycholujesz z brzegu w rzece Odra.
Bez łodzi żadna wędka ci nie pomoże. 
Cuż morzesz marzyć i sie nastawiać a życie zweryfikuje to po swojemu.  Bywam nad wodą i wiem jakie są realia i zapewniam że inaczej to wygląda i nie za wiele ma to  współnego z obrazkami na szklanym ekranie w domku. (2017/03/09 16:23)

rafalwedkuje


Te 8-12 kg to nie jest też hop. U mnie to 4szt w sezonie takich ledwie ponad metr i to wszystko.

I weż tu chłpie czekaj na dużą rybę bo na forum piszą że jest ale sami nie widzieli.

pozdrawiam tych co mniejsze częściej (2017/03/09 16:32)

zeix


Bo widzisz jeszcze trzeba podebrać wąsacza,dlatego sakie długości. (2018/05/09 16:19)

Adelberg


Jam mam madcat heavy duty w wersji zielonej. Długość 2.40 cw 150-300g. Mam 175wzrostu i kijek daje rade super. Dodatkowo uniwersalny bo i na kuter się nada i do trzepania dywanów hehehehehe według mnie nie ma reguły jakadługość będzie idealna poprostu idź do sklepów i potrzymaj różnej długości kije i sam dojdziesz do wniosku który ci lepiej leży. Jeden będzie chciał mieć długi kij a inny za to krótszy. Oba mają tyle samo wad co zalet. Wszystko zależy od miejscówki i od ciebie samego. (2019/02/03 22:56)