Sum poniżej stopnia Przewóz

/ 5 odpowiedzi
Witam. Mam do was pytanie ponieważ nie udało mi się znalezc konkretnej odpowiedzi nigdzie w sieci. Chciałbym wybrać się na suma poniżej stopnia przewóz na wiśle. Słyszałem ze sumy zadomowiły się poniżej ujscia rzeki drwinki ale nie moge zlokalizować odpowiedniego miejsca. Czy może wie ktoś czy chodzi to o miejsce zaraz poniżej ujscia z prawie stojącą wodą ?? czy miejsce gdzie kawałek niżej do wisły uchodzi ten kanał z drugiego brzegu ?? czy jeszcze jakies inne miejsce?? Bardzo prosze o pomoc ponieważ chciałbym wybrac sie na suma a jestem poczatkujacym wedkarzem i nie znam zadnego wedkarza który moglby mi pomoc.  
rafiks


kolego ze sumem we wiśle jest cięko ja juz drugi sezon nie złapałem nawet maluszka  (2012/07/17 12:16)

jagla99


Własnie z tego co wiem to poniżej tego stopnia na wiśle wyciagneli w tym roku suma 180cm i bardzo duzo takich od 120-150 cm tylko niestety ryby łowione były w okresie ochronnym i nie wracały niestety do wody...  (2012/07/17 12:21)

rafiks


nic nie wraca do wody ładują wszystko do siaty a raz widziałem mieli podrywkę taką 5 metrów na 5 dwie godziny machali i nic  (2012/07/17 12:28)

jagla99


no tak to jest niestety... (2012/07/17 12:31)

jagla99


Czy mógłby ktos mi  pomoc i odpowiedziec na moje pytanie ?? Z góry dziekuje (2012/07/17 13:37)