Zaloguj się do konta

Sum na koguta we Włocławku

utworzono: 2011/10/19 20:17
JOPEK1971

Dziś mało brakowało a by nasz kolega był szczęśliwym łowcą ogromnego suma,zdarzenie miało miejsce we Włocławku na dzielnicy "Zazamcze"kolega mieszka w małopolskiej miejscowości więc gratulujemy branka;-) co nieco podpowiedzieliśmy koledze,ale niestety wędki w ręku nie mieliśmy,pozdrawiamy kolegę i zapraszamy do naszego sklepu wędkarskiego,dziękuję za świetnego pierzaka ;-) pozdrawia Sławek,Radek i Paweł. [2011-10-19 20:17]

JOPEK1971

Dziś mało brakowało a by nasz kolega był szczęśliwym łowcą ogromnego suma,zdarzenie miało miejsce we Włocławku na dzielnicy "Zazamcze"kolega mieszka w małopolskiej miejscowości więc gratulujemy branka;-) co nieco podpowiedzieliśmy koledze,ale niestety wędki w ręku nie mieliśmy,pozdrawiamy kolegę i zapraszamy do naszego sklepu wędkarskiego,dziękuję za świetnego pierzaka ;-) pozdrawia Sławek,Radek i Paweł.

Wódeczka już wypita :-) [2011-10-19 22:43]

cyprinus m

A żebyś kolego widział jak owocnie idzie łowienie na „koguty” naszym Włocławskim pseudo wędkarzom. Ile pięknych sumów i sandaczy wytargali za trzecią główką z brzegu.

Ile ryb przy tym pokaleczyli. Tylko coś im te piórka kogucie po obgryzało bo widziałem tylko ołów i kotwiczki.

Pozdrowienia dla gościa z kogutem któremu kibicowaliście.

Nie wiem czy za uwarzyłeś u nas wielką modę na łowienie „kogutami” zwłaszcza tam gdzie trochę ryby zgrupuję się na zimowisko. W najlepszych dniach liczyłem 15 do 20 osób.

Zapytasz zaraz czy zareagowałem – owszem ale niestety bez odzewu.

[2011-12-09 19:40]