Zaloguj się do konta

Sum. Na co będzie brał ?

utworzono: 2011/05/07 01:16
pablo290181

witam wiem ze jeszcze niema sezonu na suma ale kiedyś czytalem ze można łapać go na wątróbkę  a jaka drobiową czy wieprzowa i jak sie ja zakłada na chaczyk i czy eekt jest lepszy niż na rosówkę ? z góry dziękuje
[2011-05-07 01:16]

kazik

Do wątróbki należy Suma przyzwyczaić , zwłaszcza na zbiornikach . Na rzekach raczej rzadko bierze , choć nie przeczę że nie . Ja głównie łowię na kurzą bo lepsze są wyniki .

W poprzednim sezonie koledzy na Nieliszu tak przyzwyczaili sumy do tej wątróbki że nie chciały nic innego brać . Nęcili kilogramami wątróbka kurzą tak że i leszcze zaczęły na wątróbkę brać . [2011-05-07 07:19]

Yaro

Ja na Suma używam wątróbki drobiowej, i powiem szczerze że są efekty. Jak widać w Mojej galerii. A wracając do wątróbki to najlepsza jest taka co poleży pół dnia na słoneczku i trochę zalatuje... No, i oczywiście tylko mała kotwica, bo dużą kotwiczke sum wyczuje czułkami i nici z efektów!!! I, zdarza się że wątroba często spada z haczyka!!!

Pozdrawiam i życzę rekordów!!!

[2011-05-07 07:46]

pstrag222

próbowałem wątróbek i powiem że kurza jest najlepsza , a jeśli chcesz nęcić to polecałbym ci dodać trochę peletu daje to świetne rezultaty
[2011-05-07 20:34]