Sum. Na co będzie brał ?

/ 3 odpowiedzi
witam wiem ze jeszcze niema sezonu na suma ale kiedyś czytalem ze można łapać go na wątróbkę  a jaka drobiową czy wieprzowa i jak sie ja zakłada na chaczyk i czy eekt jest lepszy niż na rosówkę ? z góry dziękuje
kazik


Do wątróbki należy Suma przyzwyczaić , zwłaszcza na zbiornikach . Na rzekach raczej rzadko bierze , choć nie przeczę że nie . Ja głównie łowię na kurzą bo lepsze są wyniki .

W poprzednim sezonie koledzy na Nieliszu tak przyzwyczaili sumy do tej wątróbki że nie chciały nic innego brać . Nęcili kilogramami wątróbka kurzą tak że i leszcze zaczęły na wątróbkę brać . (2011/05/07 07:19)

Yaro


Ja na Suma używam wątróbki drobiowej, i powiem szczerze że są efekty. Jak widać w Mojej galerii. A wracając do wątróbki to najlepsza jest taka co poleży pół dnia na słoneczku i trochę zalatuje... No, i oczywiście tylko mała kotwica, bo dużą kotwiczke sum wyczuje czułkami i nici z efektów!!! I, zdarza się że wątroba często spada z haczyka!!!

Pozdrawiam i życzę rekordów!!!

(2011/05/07 07:46)

pstrag222


próbowałem wątróbek i powiem że kurza jest najlepsza , a jeśli chcesz nęcić to polecałbym ci dodać trochę peletu daje to świetne rezultaty
(2011/05/07 20:34)