Sum długi na 2,24 m schwytany w Wiśle

/ 35 odpowiedzi
JOPEK1971


Przepraszam wszystkich,ale kolega o nicku Grześ jest jednym,jak nie najlepszym spinningistą we Włocławku,większośc wędkujących przez lornetkę patrzy gdzie staje łódką,pozdrawiam Ciebie Grzesiu jak i "Byczka" co większośc roboty za Ciebie robi.;-))) (2012/08/29 22:50)

GRZEŚ


Przepraszam wszystkich,ale kolega o nicku Grześ jest jednym,jak nie najlepszym spinningistą we Włocławku,większośc wędkujących przez lornetkę patrzy gdzie staje łódką,pozdrawiam Ciebie Grzesiu jak i "Byczka" co większośc roboty za Ciebie robi.;-)))



Bez przesady ale dzięki za dobre słowo. A i jeszcze jedno kogutki zaczeły sie sprawdzać w tym sezonie. Na priw Ci wiadomość wysłałem (2012/08/29 22:59)

JOPEK1971


Przepraszam wszystkich,ale kolega o nicku Grześ jest jednym,jak nie najlepszym spinningistą we Włocławku,większośc wędkujących przez lornetkę patrzy gdzie staje łódką,pozdrawiam Ciebie Grzesiu jak i "Byczka" co większośc roboty za Ciebie robi.;-)))



Bez przesady ale dzięki za dobre słowo. A i jeszcze jedno kogutki zaczeły sie sprawdzać w tym sezonie. Na priw Ci wiadomość wysłałem


Wiem że "kogytki" się sprawdzają,i nie tylko na sandaczach.Niestety ale nie dotarła na priv Twoja wiadomośc.
(2012/08/29 23:18)

DaViDoSeK


Ładny sumik... (2012/08/31 17:44)

u?ytkownik134285


ZOBACZCIE JAKĄ ZŁOWIŁEM RYBĘ !!!!!!!!! 

http://daa.pl/3ac1 (2012/08/31 18:14)

mopsik


fajna rybka..szkoda ze u nas w Wiśle przy ujściu w Gdańsku takich nie ma...U nas pijacy rybacy ..kłusole ze znanej Troci wszystko wyłowili...woda jest pusta jak w studni...niedługo w sieci będą samych siebie łapać.A jak coś złowią to zamieniają na flaszkę,wychleją pod sklepem i po pijaku znowu na łodkę.O zgrozo... (2012/08/31 18:39)

JOPEK1971


ZOBACZCIE JAKĄ ZŁOWIŁEM RYBĘ !!!!!!!!! 

http://daa.pl/3ac1

A kiedy złowisz taką podobną? ;-) ? Nie daję rady poglądowo stwierdzic cozłowiłesz,ale mam nadzieję że ładna rybka.
(2012/08/31 18:39)

centrogres


Piękna sztuka i postawa wędkarza ,życzę rekordu Polski ,pozdrawiam. (2012/09/26 13:50)