styczeń - parsęta - troć

/ 11 odpowiedzi
Witam Kolegów wędkarzy :)

Kto z was myśli już o nowym sezonie? Kto z was myśłi o wyprawie na troć nad parsęte w okolicy Kołobrzegu lub nad Regę w okolicy Trzebiatowa?? może zaplanujemy jakąs wspólna wyprawę...?? są chetni??zapraszam do dyskusji i zgłaszania propozycji co do organizacji tego spotkania ;)
dariuszdyl


Ja już myślę, ale Parsęta to trochę za daleko. Planuję wypad na Drwęcę do Lubicza. (2009/10/28 21:05)

pienio81


jak narazie to moje mazenie złowic troć i czesto mysle własnie o wypadzie styczniowym na ta rybe,pomysle wiec nad tym wyjazdem(nie wszystko zalezy ode mnie"żona"cos planuje na sylwestra:)).pozdrawiam (2009/10/29 14:57)

dariuszdyl


jak narazie to moje mazenie złowic troć i czesto mysle własnie o wypadzie styczniowym na ta rybe,pomysle wiec nad tym wyjazdem(nie wszystko zalezy ode mnie'żona'cos planuje na sylwestra:)).pozdrawiam

To zrób żonce prezent ;-) i zamów sylwestra gdzieś nad rzeką trociową ;-) (2009/10/30 12:08)

łysy wąż


cześć,
ja już myślami wybiegam do stycznia ( nie na samo rozpoczęcie sezonu, a jakieś pięć dni później ) - pierwszy dzień na Drwęcy, a potem jeszcze dwa lub trzy dni gdzieś na pomorskich rzekach. Może Parsęta, może Reda, może Łupawa....?

Otwarcie sezonu odpuszczam, bo trochę boję się tłoku nad wodą. (2009/10/30 22:36)

kostekmar


Ja też nie mogę się doczekać. Nowe wobki oraz żyłka gotowe do nowego sezonu. Nawinąć na kręciołek i jazda. Jak zawsze początek na Redzie. (2009/10/31 09:43)

łysy wąż


Ja jeszcze w listopadzie mam zaplanowane dwa wyjazdy na troć - morską oczywiście ;-) Najpierw trzy, a potem jeszcze dwa dni brodzenia po dnie Bałtyku .... Tego jeszcze nie uskuteczniałem, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Jeżeli tylko pogoda pozwoli oczywiście... (2009/10/31 10:29)

MYQ79


Ja już nie mogę się doczekać stycznia ;) co prawda rozpoczęcie sezonu raczej spędzę w domu bo nie przepadam za tłokiem nad wodą, ale w pierwszym tygodniu stycznia napewno zawitam nad Parsęte lub Regę w poszukiwaniu pieknej troci ;)

Już teraz od czasu do czasu doglądam sprzęt podziwiam wędke sprawdzam kołowrotek żyłke...a z największym zaciekawieniem przeglądam blachy, obrotówki i wobki ;) zastanawiając się od czego zacząć, która z przynęt przyniesie rekord...?? a może jescze skoczyć do sklepu i cos dokupić..?? uwielbiam te pytania goszczące w głowie przed sezonem i uwielbiam te przygortowania...a idąc do sklepu po jakaś blaszkę dostaję oczopląsu i mógłbym nie wychodzić ;)
pozdrawiam wszytkich i zapraszam nad Parsętę ;) (2009/10/31 10:40)

pienio81


nie wiem czy nie za pozno pewnie ciezko o miejsca bedzie. (2009/10/31 20:55)

MYQ79


eee dlaczego miałoby być za późno... myślę że dla chcącego nic trudnego ;) i czas się znajdzie i miejsca ;) (2009/11/01 18:58)

kobikobi1


Arek ale na Sylwestrowym kacu to troci chyba nie połowisz.Lepiej odpuścić rozpoczęcie sezonu i wyskoczyć tydzień później.Kilka osób z pomorza pisało kiedyś do mnie w tej sprawie,i chętnie pokażą kilka bankowych miejsc gdzie jest szansa na dostanie dorodnej trotki,a nie ma to jak dobry przewodnik.Wiec może pomyślimy coś w tej kwestii. (2009/11/01 21:13)

louis


Wystarczy cofnąć się w las lub na łąki Daszewskie na pewno tam złapiecie coś dorodnego. W mieście to tylko w kamieniach i przy wodospadzie. Ja też odwiedzę rzeki na początku stycznia-- pociecha dla nas,że nie fazują!! (2009/11/03 09:16)