Zaloguj się do konta

Strona OM PZW

utworzono: 2010/01/07 23:04
Zbig28

Co jakiś czas zaglądam na stronę Okręgu Mazowieckiego PZW. Co prawda, nie spodziewam się tam rewelacji, czy też interesujących artykulów, ale liczę, że może czegoś ciekawego się dowiem. Niestety, nuuuuuuuda pogania nuuuuuudę !

Jednak dziwi mnie to, że na Forum tej strony kompletnie nic się nie dzieje. Klikam i widzę : Forum )Ogólne : tematy - 0 ; posty - 0, klikam Metody Połowów : tematy 0 ; posty - 0... itd.  Tam wszędzie jest 0 !!! Od wielu tygodni !

Czy to możliwe ?  Czy mój komp ma jakąś wadę ?  A może cieszą się takim "zainteresowaniem" ?  Macie podobne odczucia ? 

[2010-01-07 23:04]

Kompa masz w porządku .Strona najnowsza a statut nie aktualny. [2010-01-07 23:32]

sacha

Jest jeszcze jedna ciekawostka na tej stronie:badania.
Były takie ale w 2002 badano ichtiofaunę Swidra i wygląda na to że pomimo tego że w PZW trąbią jakie to badania,jakie analizy robią to zrobili 8 lat temu na jeden z mniejszych rzek.
Przejrzałem to i wychodzi na to że rybostan jest ubogi.
[2010-01-08 17:44]

maksymilian 42

To nie tylko OM ma takie wpisy,jak byście Koledzy spojrzeli na portal Okręgu Nadnoteckiego to ostatnie wpisy są na Dzień Dziecka 2009r,a zarząd główny chce żebyśmy wszyscy przenieśli się do ich portalu ,pozdrawiam maksymilian 42
[2010-01-08 17:56]