Zaloguj się do konta

Strona Koła PZW nr 028 Dzielnicy Warszawa …

utworzono: 2010/04/29 00:55
Zbig28

Koleżanki i Koledzy !

1. Ostatnio na tym forum ( naszego Koła ) często znajduję podczas czytania postów szyld koła z Sochaczewa ! Nie mam nic przeciwko temu, aby członkowie tamtego koła włączali się do naszych dyskusji, ale  NA NASZEJ NA   STRONIE  !  Pod  naszym szyldem ! Sądzę, że tu jest jakiś błąd.

Być może jest  to związane z "działalnością" wice prezesa naszego koła i nieudolnego sekretarza  kol. Rafała Jabłńskiego,związanego z Sochaczewem, ale być może są inne przesłanki.   

2.  Proponuję zapoznanie sie z protokołami z zebrań zarządu Koła. Ciekaw jestem opinii : czy coś z nich rozumiecie ? Można je znaleźć w zakładce - nasze koło - zarząd - protokoły.

3. Ciekaw jestem, ilu tak naprawdę jest użytkowników naszej Kołowej strony. Podejrzewam, że podane w szyldzie 128 osób jest mocno naciągane. Dlatego też proszę o potwierdzenie na mój prive swojej ( chociaż jednokrotnej) aktywności i rzeczywistego zalogowania.

Pozdrawiam 

[2010-04-29 00:55]

jajaca

Pochwal się, jaki wynik? ja się nie meldowałem, bo myślę, że chodziło ci o członków niezabierających głosu na forach a czytających, sam jestem ciekaw ilu nas tak naprawdę jest? Tych czynnych a nie tych, co założyli konto z ciekawości zobaczyli zaspokoili swoją ciekawość stwierdzili, że tu nie ma nic ciekawego i został tylko członek a czy choć raz na rok się zaloguje czy nie to inna sprawa.

Kolega prosi o powiadamianie, na priv a ja proszę tu zaznaczcie swoją obecność napiszcie (JESTEM·)

To żaden wstyd się ujawnić wyjdźcie z ukrycia koledzy. Jeśli jesteście!

Dobra aktywni czy nie zaznaczamy:

[2010-05-12 21:18]

jajaca

JESTEM :) [2010-05-12 21:19]