Strona koła w Ząbkowicach Śl.

/ 3 odpowiedzi

Witam!!

Jestem nowym sekretarzem Koła w Ząbkowicach Śląskich.

Zacząłem zajmować się redagowaniem strony, także zapraszam na odwiedzanie strony.

Jest opisany zarząd koła, aktualności, zebrania zarządu.

Będą wrzucane także fotki jezior, zawodów wędkarskich i nie tylko.

halski021


Jako pierwszy wpis,mógłbyś napisać o waszym zebraniu i pokazać kilka fotek z zebrania.Powodzenia w prowadzeniu strony koła i w działalności w zarządzie koła:) (2012/12/21 12:28)

bosman9090


fotek z zebrania niestety nie mam. Jak narazie to uczę sie prowadzić stronę i wszystko robić:) ale małymi kroczkami do wszystkiego dojdę:) (2012/12/21 16:03)

ryszardgol1


Ja też jestem od trzech lat Administratorem strony naszego Koła Złota Kaczka w Pile.
Na portalu wędkuję oraz na oficjalnej stronie PZW http://www.pzw.org.pl/zlotakaczka/dane_podmiotu
Aby dobrze prowadzić stronę Koła należy czynnie uczestniczyć w działalności tego Koła.
Chodzić na zebrania, na zawody, robić zdjęcia , pisać relacje itp. Ja to polubiłem , wybrany zostałem do Zarządu Koła. Jestem w Komisji Zarybieniowej oraz zdałem egzaminy i mam licencję sędziego podstawowego. Jeszcze raz podkreślam że zajmuje to dużo czasu i poświęcenia aby być adminem strony Koła. (2013/05/11 23:32)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.