Strefa ciszy jezioro Zdworskie

/ 8 odpowiedzi
Mam bardzo istotne pytanie-czy nad jez.Zdworskim obowiązuje strefa ciszy?
Pytam,ponieważ kontrolujący mnie strażnicy nie byli mi w stanie udzielić takiej informacji podczas ,gdy po jeziorze juz drugi z rzędu wekend od strony Zdworza smerfuje motoróweczka.
Jestem zdumiona postawą kontrolujących-wystarczyło zadzwonic i zapytać i udzielic mi sensownej odpowiedzi.Druga sprawa-czy na łodzi o napędzie elektrycznym jest obowiązek posiadania gaśnicy?,bo o to rownież byłam zapytana podczas innej kontroli.
użytkownik65213

Na Zdworskim jest stefa ciszy. Co do drugiego twojego pytania to nie mam pojęcia.Ale na pewno ktoś ci pomoże. (2012/07/11 08:23)

jacenty75

Gaśnica jest obowiązkowa na łódkach z silnikami z zewnętrzną linią paliwową (chodzi oczywiście o silniki spalinowe). (2012/07/11 09:04)

Bogus1

Na Zdworskim jest stefa ciszy. Co do drugiego twojego pytania to nie mam pojęcia.Ale na pewno ktoś ci pomoże.

Skąd masz kolego takie informacje  z mojej wiedzy ,to na Górskim Ciechomickim i prawdopodobnie Zdworskim strefy ciszy niema .To wielki błąd ,ponieważ jełopy zaczną pływać na silnikach spalinowych ,ale w PZW nikogo to nie interesuje.Przecież to nic trudnego napisać pismo do Starostwa o podjęcie stosownej uchwały ,ale kogo to obchodzi. (2012/07/11 16:00)

jurek

Niestety jezioro Zdworskie ( 340 ha ) jest objęte strefą ciszy  i tylko służby kontrolujące i PSP , Straż Leśna , może pływać na silnikach spalinowych .

Informacja dostępna u Starosty płockiego Michała Boszko i Marszałka województwa mazowieckiego --- Adama Struzika . (2012/07/11 16:33)

użytkownik89033

Na jeziorze zdworskim jest strefa ciszy ! Wiem to bo do jeziora mam 5km , jestem miejscowym . I właśnie widze juz ktorys raz ze po jeziorze plywaja motorowki (2012/07/11 17:03)

jurek

Sebastian , jeżeli następnym razem zobaczysz , że wędkarze pływają na silnikach spalinowych , to możesz zadzwonić do Straży Leśnej , do Pana Leszka Podkańskiego ( Komendant ) 600 899 373. (2012/07/11 17:13)

użytkownik65213

Niestety jezioro Zdworskie ( 340 ha ) jest objęte strefą ciszy  i tylko służby kontrolujące i PSP , Straż Leśna , może pływać na silnikach spalinowych .

Informacja dostępna u Starosty płockiego Michała Boszko i Marszałka województwa mazowieckiego --- Adama Struzika .

Niestety? Jurku wg. mnie to jest dobra wiadomość. (2012/07/11 21:57)

Bogus1

Informacja dostępna u Starosty płockiego Michała Boszko i Marszałka województwa mazowieckiego --- Adama Struzika .

Panie Jurku napisał pan nie prawdę ,ponieważ na wszystkich jez w powiecie płockim niema strefy ciszy i to jest tragedia .Moja żona pracuje w starostwie i poprosiłem aby sprawdziła.Najwyższy czas to zmienić a nie udawać ,że wszystko jest w porządku.Ukłon do płockich działaczy a przede wszystkim koło nr 1 na ul Klonowej ,ponieważ trzech ludzi jak zdążyłem się z orientować z tego koła jest w Zarządzie Okręgu .Do dzieła panowie (2012/07/13 14:49)