Straż rybacka z Kamiennej Góry

/ 113 odpowiedzi / 12 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

u?ytkownik64718


Panowie przebierający się za SSR, już ten temat, te spory straszenie sądami przerabialiśmy na forum , nie ośmieszajccie się już bo wszyscy się z was śmieją , był spokój na forum gdy przstaliście się udzielac i pisac bzdury, te forum nie jest dla was tylko dla normalnych wędkarzy nie chcemy słuchac o waszych osiągnięciach a tym bardziej wysłuchiwac waszej wiedzy na temat SSR której nie posiadacie , poszukajcie sobie innego forum gdzie będą was chwalic za wyniki za nowe buty, kamizelki itd. DO WIDZENIA> (2012/05/29 17:49)

Jędrula


że się tak spytam,czy wszyscy panowie piszący w tym temacie dostajecie od pewnego pana tu piszącego wiadomosci na GG z niemoralnymi propozycjami robienia lodów :))))))czy tylko ja jestem tym szczęśliwym wybrańcem?????

 

 

 


 

Hahaha , ja Ci zrobię loda jak na zlota wpadniesz . Mam takie w proszku , zalać ino mlekiem , zamrozić i po kilku godzinach można ssać , że HEJ !


 

 

 

 

 

 


 

(2012/05/29 18:39)

cierpliwy1


Jak widzicie noszenie broni przez ssr miała miejsce w różnych miejscowościach już dużo wcześniej .Sytuacja o jakiej pisałem działa się około 2007 roku . (2012/05/29 19:05)

Sniper64


Cześć wszystkim..
...:)))))) Wesoło się zrobiło...a może tak po piwie sobie damy,co ? Każde zdanie jest ważne każdy ma swoje racje i każdego trzeba szanować! Człowiek ma prawo do swoich poglądów i wolnego słowa...więc proponuje browara..:) w końcu wszyscy jesteśmy z tego samego kraju:)Pozdrawiam wszystkich:) (2012/05/29 19:53)

basiasia


Cześć wszystkim..
...:)))))) Wesoło się zrobiło...a może tak po piwie sobie damy,co ? Każde zdanie jest ważne każdy ma swoje racje i każdego trzeba szanować! Człowiek ma prawo do swoich poglądów i wolnego słowa...więc proponuje browara..:) w końcu wszyscy jesteśmy z tego samego kraju:)Pozdrawiam wszystkich:)


Jak zawsze, najpierw się wciśnie bez wazelinki a póżniej doniesie. (2012/05/29 20:02)

Sniper64


Cześć wszystkim..
...:)))))) Wesoło się zrobiło...a może tak po piwie sobie damy,co ? Każde zdanie jest ważne każdy ma swoje racje i każdego trzeba szanować! Człowiek ma prawo do swoich poglądów i wolnego słowa...więc proponuje browara..:) w końcu wszyscy jesteśmy z tego samego kraju:)Pozdrawiam wszystkich:)


Jak zawsze, najpierw się wciśnie bez wazelinki a póżniej doniesie.

...:)))))))))))) Pozdrawiam:) (2012/05/29 20:04)

kogutw68


Zastanawia mnie jedna rzecz, wszystkie te afery z SSR ami dzieją się tylko w określonych miejscach polski, u mnie w regionie tego nie ma, i co ciekawego co by się nie działo zawsze odzywają się te same jednostki, PRZEROST ambicji nad obowiązki i uprawnienia, nie wiem ale chyba w dzieciństwie w wojnę się nie bawili. Cieszę się że nie pochodzę z tamtych stron bo pewnie bym spędzał wiecej czasu w sądach niż na rybach i nie dlatego że mam coś za uszami jak to mówią ale dlatego że nie cierpię takich osobników i małymi kroczkami ale umilił bym im życie, za każde gówno za każdy głupi wyraz twarzy za wszystko co zalatuje s.......stwem, bo inaczej nie można tego nazwac. Powtarzam jeszcze raz moi SSR-owcy to fajne chłopaki i szanuję ich za to co robią mimo że nie chodzą jak RAMBO, często razem ryby łowimy. POZDRAWIAM (2012/05/29 20:14)

adler


Witajcie koledzy . 

Z ciekawością obserwowałem ten temat . Nie wtrącałem się w polemikę . 

Zgodnie z wątkiem założycielskim wyjaśniliśmy i powiedzieliśmy sobie wszystko na temat . Na następne pytania także udzieliliście wyczerpujące odpowiedzi . Wolno nie wolno ; zapytaliście , odpowiedzieli Wam , Nam . Obserwuję w że co niektórych odpowiedziach zawyżone tony i nieprzyjemne naloty na drugich oponentów , a przecież można inaczej , a mówią że wędkarzy cechuje anielska cierpliwość . Więc krótko , wyjaśniliśmy sobie wszystko zamykamy temat . Nie będziemy " zapałki dzielić na czworo . " Czy zawsze musimy ze sobą walczyć . Przecież to portal wędkarski , a nie od bluzgania się . Takie , czy inne pretensje do osób drugich wiemy że załatwia się na pv.

Pozdrawiam Krzysztof O. - adler .

(2012/05/29 20:49)

krzychu64


Witam.

Nie czytałem wszystkich wątków, jednak mam wrażenie zazdrości o służbowe ciuchy niektórych

członków SSR. To, że akurat nie wszyscy strażnicy SSR mają takie to żadna chwała. Miło że

choć niektórzy mogą pracować społecznie nie niszcząc własnych ubrań podczas przedzierania się

przez krzaki czy szamotania z zatrzymywanym kłusownikiem. Myślę, że chociaż tyle się Im należy

za pracę społeczną.

Pozdr. (2012/05/29 20:56)

adler


Koledzy , koleżanki wędkarze .

Otrzymuję od Was listy że nie jesteście usatysfakcjonowani niektórymi odpowiedziami . Przecież wiecie że temat przewodni został daleko z tyłu , a za dominowało : co , kto , dlaczego , ... czy to dobrze że sąsiadka ubrała kapelusz , a sąsiad zaparkował na trawniku , ktoś puścił głośniej muzykę , sąsiada piesek leje mi pod oknem ... Nasze życie regulują zawsze jakieś przepisy , ustawy , paragrafy , regulaminy , nie jest to już epoka kamienia łupanego czyli bezprawie . Z ustawami , przepisami , paragrafami , regulaminami się nie dyskutuje , są stałe niezmienne i z tym nie można ani w prawo , ani w lewo . Nawet nam wędkarzom stworzono RAPR . Regulaminy są tylko drogowskazami , a etykę musimy budować sami ( blockquote kol. Pstrąg 222 ) , przede wszystkim szacunek do nas samych i naszych kolegów i koleżanek wędkarzy jest tu najważniejszy , ten portal jest stworzony po to byśmy sobie pomagali , a sami widzicie co się dzieje nieraz na forum jak po sobie jeździmy , bluzgamy , czy naprawdę jesteśmy tacy mocni . Jeśli tak to marnujemy swój talent i potencjał w tym układzie powinniśmy być gdzie inndziej , tam gdzie naprawdę swoją wiedzą i umiejętnościami zrobimy naprawdę coś dobrego dla SPOŁECZEŃSTWA . Nowi portalowicze także małoletni wędkarze widząc i czytając nasze wypowiedzi , wojenki , aż boją się odezwać by nie zostać zbluzganym , ośmieszonym , znieważonym .  Ten jest w SSR ( niedobrze , baran ) , drugi z SSR wg. was chwali się sukcesami całego zespołu , inni znowu SSr nic nie działa w jego okręgu , a winny SSR całej Polski ( ale palant ) i tak na okrągło .   Przedstawię tekst z bloga kolegi Pstrąg 222 - Jakub Naklicki . ----------

Zawsze się zastanawiałem i nadal się zastanawiam czy takie coś istnieje.
Jedno co mi do głowy przychodzi to to , że wędkarz wędkarzowi jest wrogiem.
Przestała się liczyć wspólna pasja jednemu przeszkadza , że inni łowią ogromne karpie,
drugiemu , że inni łowią na żywca trzeciemu , że ktoś spininguje w marcu czy kwietniu. Komu to przeszkadza ,że nie łowią tak jak inni każdy ma swoje upodobania: mucha , spining , karpiarstwo wszystko sprowadza sie do jednego każda z wymienionych dziedzin to wędkarstwo. Każdy jest miedzy nami równy , wiec po co te teksty " jesteś nie moralny bo lubisz karpie lub łowisz na żywca ,
Nikt nie zauważył , że R.A.P.R jest tylko drogowskazem resztę powinniśmy sobie sami wyznaczyć.
Nie którzy z nas sami sobie wyznaczają wymiary i limity to jest wspaniale i sam tak czynie ja wędkarz nie moralny.
Wiec najpierw popatrzmy na siebie i na nasze czyny ,a potem oceniajmy innych i to z rozwaga bo możemy się mylić.

Etyka wędkarska

-----------------------------------------------------------------------------------------

Wątek zamykam , otwarty zostanie jedynie na wyraźną prośbę założyciela wątku  . 

(2012/05/30 11:53)