Straszna posucha

/ 5 odpowiedzi
Może przed Świętami nie wypada grzeszyć(ale do świętych nie należę) ,bo zazdrość to grzech.Zazdroszczę tym kolegom,którzy mają czas,a przede wszystkim sandacze w swoich wodach.Ja niestety swoje wypady ograniczam(i tak ograniczone brakiem wolnych chwil) do łowienia w Zalewie Zegrzyńskim.Ten rok pod względem złowionych sandaczy uważam za totalną porażkę .Jak miały krótki moment aktywności to ja nie mogłem łowić ,jak ja mogłem to im się nie chciało i tak zleciał cały sezon.Dwa tygodnie temu łódkę wyciągnąłem na brzeg bo niestety jesienne wyjazdy zaowocowały tylko w  sumy,a mojego ulubionego sandacza ani ani.Pozdrawiam wszystkich.Wesołych Świąt
HeadAche


Sandacze... sumy. Ty narzekasz ze nie miałeś czasu. A ja nie mam za bardzo gdzie tych ryb łowić. Tam gdzie mogł bym to niestety inny okręg lub po prostu za daleko. Ludzie nie doceniają tego co mają. (2011/12/22 22:47)

irex


Sandacze... sumy. Ty narzekasz ze nie miałeś czasu. A ja nie mam za bardzo gdzie tych ryb łowić. Tam gdzie mogł bym to niestety inny okręg lub po prostu za daleko. Ludzie nie doceniają tego co mają.

No właśnie i o tym pisałem.Poprostu tych sandaczy jest jak na lekarstwo,a że lubie je łapać to troszkę i ponarzekać trzeba.Może przyszły rok będzie lepszy czego sobie i innym życzę . (2011/12/22 22:57)

jacenty75


Witam,

Ja w tym sezonie wymiarowego sandacza nie uświadczyłem żadnego!!! ani na ZZ ani na Wiśle. Co do Zalewu to co rok to gorzej z tym gatunkiem ale ze szczupakiem chyba nie było najgorzej??

(2011/12/23 08:08)

irex


Witam,

Ja w tym sezonie wymiarowego sandacza nie uświadczyłem żadnego!!! ani na ZZ ani na Wiśle. Co do Zalewu to co rok to gorzej z tym gatunkiem ale ze szczupakiem chyba nie było najgorzej??Za szczupakiem się nie uganiam.Jak się trafi to dobrze ale nie jest moim celem.Dawniej na Narew jezdziłem głównie za szczupakiem ,od 10 lat tylko sandacz,sum i okoń.Nie wiem czy nie będę musiał  na nowo zacząć pływać za kaczodziobym (2011/12/23 19:15)

jacenty75


Ja tam specjalnie za nim nie pływam po prostu był nader częstym przyłowem w utopijnym szukaniu sandaczy. (2011/12/23 20:42)