Stosunek pelletu do zanęty

/ 3 odpowiedzi
Witam,zamierzam wybrać się ostatniego dnia kwietnia na nockę na duże karasie i średnie karpie(maks.1 kg). Godziny połowu to od 20 do 4.00.Zamierzam łowić z gruntu z koszyczkiem i zanętą TRAPER KARP owocowa i dzdzownica na haczyku 12.Zamierzam kupić sobie na ten połów pellet Trapera(http://allegro.pl/traper-pellet-zanetowy-expert-halibut-16mm-i3179910664.html) niekoniecznie ten smak ale taki.I mam pytanie:ile pelletu powinno się zmieszać z 1 kg zanęty żeby nie odstraszał ryb ale żeby nie był za słaby?I jaki smak polecacie na tę porę czyli końcówka kwietnia najlepszy na duże karasie?I czy pellet rzucać bezpośrednio do wody czy dodawac go do koszyka wraz z zanętą?
Ka-buuum


Ja ostatnio dodawałem pelletu do zanęty na jesień, ale nie były to duże ilości (może około 70g). Ważne żeby pachniało i dobrze komponowało się z innymi atraktorami, które wymieniłeś. (2013/04/28 15:06)

bream


WIem o co Ci chodzi,ale napisałem że będę łowił na koszyczek więc musze wiedziec w jakim stosunku wymieszac te "zanety"(pellet,zaneta)żeby je razem wsadzić do koszyka i żeby dobrze działały. (2013/04/28 19:23)