Zaloguj się do konta

Stoper przed rurką antysplątaniową

utworzono: 2016/05/04 17:02
tomasz-lada

Czy przed rurka antysplątańiową daje sie stoper bądz ciężarek w celu przyblokowańia rurki czy nie , Ja osobiście nie daje bo wtedy ryba ma mnieszy opur ,rurka swobodnie po rusza sie po żyłce. kilka razy zauważylem stoper u wedkarzy stąd wzięło sie to pytanie [2016-05-04 17:02]

pepek8

Witaj,ja zawsze używam stopera z koralika czarnego który jest zaraz za krętlikiem. [2016-05-04 20:40]

tomasz-lada

Chodziło mi o stoper z drugiej strony rorki,kyury blokuja rurke. Miedzy rurka a kretlikem to jasne ze sie daje w celu zabezpieczenia wezla. [2016-05-04 21:12]

Jędrula

Chodziło mi o stoper z drugiej strony rorki,kyury blokuja rurke. Miedzy rurka a kretlikem to jasne ze sie daje w celu zabezpieczenia wezla.

Gdzie łowisz ? Na rzecze czy jeziorze? Na jakie przynęty i czy używasz włosa ? [2016-05-04 21:17]

kedzio

Jezuuuuuuuuu!................. litości! 
  [2016-05-04 21:40]

notaki

Nie wzywaj imienia ..... !!!!
To powazny problem , a stoper na żyłce to juz samołówka ( szcególnie jesli przypon jest grubszy niż  0,10 a zylka  główna grubsza niż 0,13 ) i powiien  być karanany obowiazkiem uzywana  żyłki fluo ( wraz ze zwiększeniem jej grubości o 0,02 mmm )  przez okres trzech miesięcy  , oraz malowania samego stopera na czerwono , który to kolor  ( jak powszechnie wiadomo ) odstrasza wszelkie ryby o dlugości większej niż ni 26,5 cm .
  [2016-05-04 22:00]

kedzio

BOŻE! Miej litość! Co to jest?! Portal o wędkarstwie?!........................... Samołówka?! 
No feeder i picker, to też samołówka! A karpiarze? Te ich zestawy samozacinające.... Co tu sie kuźwa dzieje?! O czym wy tu pitu pitu?! 
  [2016-05-04 22:10]

kedzio

Ze stoperem masz problem, ale pewnie centralki do 500 metrów używasz i innych bajerów! 
  [2016-05-04 22:12]

notaki

Kedzio, ja Ciebie proszę .. ba ... ja Ciebie błagam !!!
Ty czytaj miedzy wierszami ! :D :D [2016-05-04 22:12]

Rybok1

Ja osobiście za rurką daje zawiązany krętlik z ochraniaczem węzła. Ryba sama się zatnie :D [2016-05-05 13:47]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia