Zaloguj się do konta

Stop legalnym kłusolom-petycja

utworzono: 2013/04/02 21:43
JKarp

Z tarła ;-)JK [2013-04-19 11:01]

domin77

podpisane [2013-04-19 11:29]

abra1990

Podpisane Janusz ,
pozdrawiam i powodzenia :)

[2013-04-19 16:22]

michal0087

Podpisane. No i do roboty koledzy i koleżanki ludzi na tym forum cała masa a podpisów dopiero 304 ...
[2013-04-19 17:23]

sowadwa

jestem na tak [2013-04-21 10:06]

JOPEK1971

Widzę że na tym portalu jest wielu egoistów,stąd tak mało podpisów.Ja mimo że nie łowię na tej wodzie podpisałem petycję,bo doskonale orientuję się do czego prowadzi "racjonalna gospodarka rybacka".
Pozdrawiam i życzę sukcesu.  [2013-04-21 11:24]

lukaszgruszczynski

Jestem za jak najbardziej.....podpisze się

[2013-04-23 12:09]

JKarp

Cześć " Widzę że na tym portalu jest wielu egoistów,stąd tak mało podpisów.Ja mimo że nie łowię na tej wodzie podpisałem petycję,bo doskonale orientuję się do czego prowadzi "racjonalna gospodarka rybacka".
Pozdrawiam i życzę sukcesu. "
Wiadomość została rozesłana na adresy mailowe okolicznych kół. Latem jak zwykle będzie gadka, żale do zarządów kół, znajomych itd itp, że ryb nie ma ale póki co 311 podpisów...z tego duża część to Koleżanki i Koledzy z Polski. Rozumiem, że wielu z nas nawet nie ma szans na łowienie w Zalewie i na dokładkę są w tej dobrej sytuacji, że na ich wodach gospodarka rybacka nie istnieje. Ale dlaczego nie popierają to nie wiem - pewnie czekają na to, aż np na ich wodach pojawią się zawodowi rybacy działający pod nadzorem PZW. Wtedy dopiero zacznie się żal i płacz...  JK
[2013-04-23 14:37]

Chrzanek

petycja podpisana
[2013-04-23 23:29]

black

Ja również jestem ZA!!!
[2013-05-02 19:39]

Folik

Podpisane!
Namiar na petycje:
http://www.petycjeonline.com/stop_legalnym_klusolom#form
[2013-05-02 21:26]

ebola

Witam, 
mój pierwszy post na tym forum. Od paru lat łowimy z tatą rekreacyjnie na zalewie, z roku na rok coraz gorzej z rybami, także podpisaliśmy się obaj, a jutro postaram się o głosy reszty rodziny. Postuluję, abyście szanowni koledzy prosili o udział w akcji najbliższą rodzinę, także każdy zbierze 4 podpisy albo i lepiej zamiast 1, pozdrawiam,
Ebola [2013-05-02 22:51]

ebola

Dzięki Wam teraz wiem, dlaczego oczko na drodze do Serocka jest beznadziejne. Tata opowiadał mi jak 20 lat temu łowił piękne ryby w słusznej ilości w tym akwenie, a teraz jak byliśmy tam wiele razy to same uklejki. Podobnie jego koledzy z firmy. Gdzie te karpie, liny, amury i inne, a no rybacy wytłukli. 
Wiele mnie denerwuje nad naszymi wodami od braku elementarnej kultury wandali mianujących się "wędkarzami" zaśmiecających środowisko aż za każdym razem krew mnie zalewa ilekroć jestem nad wodą. Jak można przynieść opakowania z zawartością ważące parę kilo, a puste, lekkie zajmujące mniej miejsca wywalić w krzaki. Kto tych ludzi wypuścił na świat, kto "wychował"?
Ja staram się dbać o środowisko i o zwierzęta, niestety nawet podstaw widać nie można wymagać od niektórych. Ostatnio nad Wisłą na Białołęce Dworskiej w okolicy kolektora łowili wędkarze na przepływankę. Jeden z nich miał całkiem niezłe wyniki, ale- no właśnie "ale"- wsadzał żywe ryby do siatki foliowej powieszonej na drzewie. Krew mnie zalała, zszedłem do niego z wału z rowerem i pytam się dlaczego żywe jeszcze ryby wkłada do siatki foliowej skazując je na niepotrzebne cierpienie, on mi na to z wyrazem złości na zakazanej mordzie, że cytuję "Będzie robił co chce i nic mi do tego". Ja mu na to, że zobaczymy. Wzywam policję, przyjeżdżają po 10 minutach, kontrolują, ale łysy prawdopodobnie wyczuł moje zamiary, bo jak się wyraził mundurowy, "ryby były już zarżnięte nożem i teraz nic nie może zrobić, tylko go spisał, co najwyżej mogę udać się do okręgu wędkarskiego i dalej niech oni działają". Ręce opadają, co się dzieje w tym kraju. [2013-05-02 23:14]

JKarp

CześćDzięki za podpisy. Naprawdę kilka dobrych lat wstecz były tam ryby, było ich dużo, były duże, wyrośnięte i waleczne. Były...JK [2013-05-02 23:28]

dareq28

Podpisane, 3mam kciuki. Pozdrawiam [2013-05-03 00:01]

JKarp

:-)JK [2013-05-03 00:16]

zenfr

Czy wszystkie wody należą do PZW????Do wędkowania na wodach Państwowych wystarcza tylko" karta wędkarska ".bez DODATKOWYCH OPŁAT.
[2013-05-03 09:27]

JKarp

CześćCały problem jest taki, że nad Zalewem Zegrzyńskim nie znalazłem w sumie ani jednej tablicy informującej o tym, że jest to jakiś obwód rybacki.Poza tym my tu sobie chcemy pogadać, pomóc i wesprzeć akcję " Stop legalnym kłusolom".Akcja ma na celu doprowadzenie do tego żeby na wodach Zalewu nie było żadnych rybaków i ich sieci oraz odłowów kontrolnych, które prowadzą do kompletnego zaniku ryb w wodzie.Nazwa obwodu  rybackiego- Zbiornik Zegrzyński na rzece Narew nr 7  Granice obwodu Położenie - Obwód rybacki obejmuje wody: a) rzeki Narew na odcinku od ujścia rzeki Orzyc do czoła zapory zbiornika Zegrzyńskiego w Dębem, b) rzeki Bug na odcinku od ujścia rzeki Liwiec do jej ujścia do zbiornika Zegrzyńskiego, c) Kanału Żerańskiego, d) jeziora Stawinoga (Buchta Stawinoga), e) rzeki Prut, f) rzeki Długa wraz z zalewem Kruk, Uwaga: Nadbużański Park Krajobrazowy*
JK

[2013-05-03 11:37]

yba

Podpisałem kolego i powodzenia. [2013-05-03 11:53]

sobi1

Ja trochę spóżniony i nie wiem jak podpisać,poza tym jestem z wrocławia,ale całym sercem popieram wasz bunt! [2013-05-03 21:12]

JKarp

CześćWchodzisz na stronę:http://www.petycjeonline.com/stop_legalnym_klusolom#formi tu po kolei wpisujesz : "*Imię *Nazwisko *Miejscowość *Kraj *Adres e-mail Czy chcesz udostępnić swój podpis? Tak-Nie
Twój adres e-mail nie będzie publikowany, ani przekazywany osobom trzecim." Sprawdzasz swój adres e-mail i potwierdzasz i gotowe. :-) Ten formularz jest na dole po lewej stronie. JK
[2013-05-03 21:53]

getka

dziś nad Zegrzem było sporo ludzi ciekawe kiedy zaczną się narzekania że niema ryby...........
[2013-05-03 21:57]

JKarp

CześćNa razie będzie wina tarła, potem topoli i ponoć truskawek :-)A potem dopiero... a i jeszcze jętka.I dopiero po tych plagach zacznie się naród znowu zastanawiać :-(JK
[2013-05-03 22:02]

ania924

jestem za i nie tylko na twoim terenie, podpiszę się mimo, że jestem z gdańska. mam nadzieję iż małymi kroczkami zdołamy wyplenić tą hałastrę z naszych łowisk. tego życzę tobie i wszystkim pozytywnie zakręconym wędkarzom w całej polsce. połamania na rekordach. ania924 z gdańska.
[2013-05-08 19:07]