Zaloguj się do konta

Stop krzywdzeniu zwierząt na Ukrainie!

utworzono: 2011/12/01 21:15
sokolam

Gabori widzisz ty byś się wstydził a ja się nie wstydzę :) no bo i czego ? Że ktoś truł rzekę ?


A jeśli chodzi o psy to dla mnie możesz sobie cale stada trzymać , karmić i co tam tylko chcesz. I tak mojego zdania to nie zmieni.

PS. Nadajesz się na proboszcza z tymi twoimi wywodami. Pisz krótko i na temat ;] bo czytać się tych wypocin nie chce :)
[2011-12-04 10:48]

Amanue

Nie rozumiem kompletnie takiego myślenia, że jak coś jest ciężarem to należy to wyeliminować (i to najbardziej brutalną możliwą drogą, tak żeby zwierze jak najbardziej cierpiało, w końcu to tylko śmieć który trzeba zmieść przed Euro 2012 - kasę przecie zarobić trzeba na kibicach).
Warto również wspomnieć o tym, jak to zjawisko wpłynie na dzieci i młodzież, kiedy widzą jak za przyzwoleniem władz zwierzęta są brutalnie zabijane. Agresja rodzi agresje, przypomnę. Także nie chodzi tu już tylko o zwierzęta. Tak jak ten przypadek opisany przeze mnie w poprzednim poście, o chłopaku który zabił 100 psów i dał zdjęcia na FB. To była prawdziwa sytuacja.

Jak się zabiorą za bezdomnych, bo wiele ludzi o to pyta, to wtedy zareagujecie?

Ile istnień można poświęcić dla tej głupiej imprezy?

Może właśnie dlatego nie jem mięsa, jestem przeciwko aborcji a tabletki poronne na półce w hipermarkecie to dla mnie kompletny kosmos...(Holandia się kłania).

Siła ludzi jest wielka. Internetu również. Nie trzeba nawet tego tłumaczyć. Przykład? W tym roku, działania Internautów i aktywistów zatrzymały organizację imprezy w Chinach, której tradycja trwała 600 lat. A na czym polegała? Festiwal psiego mięsa. Przez trzy dni miało zginąć i zostać zjedzonych prawie 15.000 psów.


[2011-12-04 13:51]

sokolam


Siła ludzi jest wielka. Internetu również. Nie trzeba nawet tego tłumaczyć. Przykład? W tym roku, działania Internautów i aktywistów zatrzymały organizację imprezy w Chinach, której tradycja trwała 600 lat. A na czym polegała? Festiwal psiego mięsa. Przez trzy dni miało zginąć i zostać zjedzonych prawie 15.000 psów.


Czekaj aż Chińczycy zabronią Ci w wigilie karpia jeść bo dla nich będzie to nie humanitarne... Dla jednego jest święta krowa, to może i ryby ? ;]



[2011-12-04 15:14]

Czekaj aż Chińczycy zabronią Ci w wigilie karpia jeść bo dla nich będzie to nie humanitarne... Dla jednego jest święta krowa, to może i ryby ? ;]





Nie porównuj psów do ryb, karpi, świń czy innych zwierząt, bo żadne inne zwierzęta nie są aż tak inteligentne i zaprzyjaźnione z człowiekiem. Żadne ze zwierząt od zarania dziejów nie ratuje ludzkiego życia, nie broni jego dobytku i jego samego, nie pomaga niewidomym i kalekim ludziom. A psy TAK.




[2011-12-04 15:36]

Amanue


Siła ludzi jest wielka. Internetu również. Nie trzeba nawet tego tłumaczyć. Przykład? W tym roku, działania Internautów i aktywistów zatrzymały organizację imprezy w Chinach, której tradycja trwała 600 lat. A na czym polegała? Festiwal psiego mięsa. Przez trzy dni miało zginąć i zostać zjedzonych prawie 15.000 psów.


Czekaj aż Chińczycy zabronią Ci w wigilie karpia jeść bo dla nich będzie to nie humanitarne... Dla jednego jest święta krowa, to może i ryby ? ;]



Może dla odmiany odniósłbyś się do któregoś z argumentów moich lub przedmówców, bo z Twojej szydery nic nie wynika.

Chyba nie ma sensu nic więcej tłumaczyć, bo jak widać nie dociera.
[2011-12-04 15:48]

sokolam

Spoko ja jestem tylko zdania że to co się dzieje w Chinach, Ukrainie, Rosji itp to ich sprawa.

Nie twierdzę że psy są na równi z świniami itp... Sam mam 2 psy, owczarka niemieckiego i boksera i za nic bym ich nie oddał.

Twierdze tylko że pies bardziej cierpi bez właściciela. Trzymany np w schronisku, w klatce przez parę lat.  Co to za życie ? Pies to zwierze wolne jak ludzie, i wtedy to ma sens życie.


Jak bym miał trzymać psa w klatce lub na łańcuchu wolałbym go zabić niż patrzeć na jego cierpienie.

Co do inteligencji świni do psa to bym się zastanowił osobiście.. mam hodowlę właśnie świnek i to co one robią i jak są sprytne widzę codziennie.
[2011-12-04 16:22]

Spoko ja jestem tylko zdania że to co się dzieje w Chinach, Ukrainie, Rosji itp to ich sprawa.

Nie twierdzę że psy są na równi z świniami itp... Sam mam 2 psy, owczarka niemieckiego i boksera i za nic bym ich nie oddał.

Twierdze tylko że pies bardziej cierpi bez właściciela. Trzymany np w schronisku, w klatce przez parę lat.  Co to za życie ? Pies to zwierze wolne jak ludzie, i wtedy to ma sens życie.


Jak bym miał trzymać psa w klatce lub na łańcuchu wolałbym go zabić niż patrzeć na jego cierpienie.

Co do inteligencji świni do psa to bym się zastanowił osobiście.. mam hodowlę właśnie świnek i to co one robią i jak są sprytne widzę codziennie. 



Chodzi mi raczej o inteligencję związaną z pomocą i pracy dla dobra człowieka, bo świnia jedyne dobro jakie daje, to golonka i schabowe. Piszemy o   hu ma ni tar nym  jeśli już, unieszkodliwianiu BEDOMNYCH I OPUSZCZONYCH, ZDZICZAŁYCH psów, a nie o czymś co wyprawiają Ukraińcy z tymi stworzeniami. Tu chodzi o ich metody i zasadność tego, w tym co robią z psami. To przecież PSY, najwierniejsi przyjaciele ludzi. Wychodzi na to, ze gdyby nie zasmarkane EURO 2012 na Ukrainie, to psy by im nie przeszkadzały tak jak do tej pory?????
To jest ich cholerna nieudolność i bezkompromisowość tego narodu, czego dowód dali niejednokrotnie wobec nawet ludzi. 


[2011-12-04 17:27]

lynx

Dobrze,że zaznaczyłeś w sposób humanitarny i bezbolesny

I następna "obrończyni " i znawczyni" humanitaryzmu" . Droga pani - ani nie masz bladgo pojęcia co znaczy słowo humanitaryzm , ani też nie jesteś  osobą wrażliwą - za jaka próbujesz tutaj uchodzić . Moderatorze , bardzo proszę , błagam - zamknij ten temat , bo za miesiąc będę miał sprawę sądową o zniesławienie - a jako samo-kontrolujący się człowiek - chciałbym tego uniknąć . Uwierz mi na słowo i zaufaj mojemu przeczuciu -  ten wątek zakończy się bardzo źle !

Moderator mowi faszysci. Pogadajcie z tymi co widzieli jak w czasie II wojny nacjonalisci palili polakow. Polecam książke naszego śp kntr admirala Jozefa Sobiesiaka ,,Max" pt. Burzany. Ziemia płonie,Brygada Grunwald. Wiec czemu sie dziwicie. U nas szkocki palant zaglodzil i zamroził konie i co mu zrobiono? Nic.
Ogolny brak kultury i brak litosci dla zwierzat i nie tylko bo i ludzie jeden dla drugiego sa tez gorsi od zwierzat /homo homini lupus/.  A u nas masowa wywozka psow i kotow z wiosek do miasta i odwrotnie. Paranoja.
Uczmy od malenkiego to jak dorosna moze bedzie inaczej.
W sposob humanitarny chroni sie przestepcow a poszkodowani musza sie bać.
To jakaś paranoja spoleczna.
Primum - ZACZNIJMY OD SIEBIE I NAJBLIŻSZEGO OTOCZENIA a nie uzalajmy sie, ze to i tak nic nie da.
[2011-12-04 18:19]

Temat jest o Ukraińcach, a nie o nacjonalistach, Bin Ladenie, al'khaidzie, ETA, czy Tutsi i Hutu. Rozmawiamy o konkretnych ludziach, konkretnej narodowości, która chyba nie zaprzeczysz, należała do oddziałów faszystowskich. Co więc takiego w tym, że Moderator napisał FASZYŚCI? [2011-12-04 18:26]

grzesiek35

ja też sie podpisuje.UKRAIŃCY TO FASZYŚCI i nic więcej.
[2011-12-04 18:29]

Ukraina to szara , bezduszna kraina. Kraj , ten uosabia   spadkobiercę  ohydnego dziedzictwa  terroru i  głębokiego zacofania.
[2011-12-04 19:41]