Zaloguj się do konta

Stojak teleskopowy do wędek

utworzono: 2014/04/17 15:10
damian31

Witam czy może ktos cos powiedziec na temat tego stojaka?

• lekki, stabilny i z regulowaną wysokością, składany, trójnożny statyw
  • wysokość od ok. 51,5 do ok. 126 cm
  • 2 rozkładane ramiona i 4 odczepiane podkładki na wędkę z mocowaniem na śruby
  • duże zaciski szybkiego zamykania do ustawiania indywidualnej wysokości nóg
  • napełniany balast ołowiany
  • długość transportowa: ok. 66 cm
  • waga: ok. 800 g
  • torba w zestawie
  • gwarancja: 3 lata
[2014-04-17 15:10]

kamilspinning

też się nad nim zastanawiałem ale nie wiem czy mi się opłaca kupować bo rzadko łowię z gruntu
jutro podjadę do lidla i go zobaczę z bliska

[2014-04-17 18:41]

notaki

Kolega ma coś takiego z zeszlorocznej akcji.
Jedyna wada to zbyt cienkie ( i tym samym uginające sie  pod ciężarem wedek oraz denerwująco drgające ) pręty tworzące poziome belki , zrobione ze stalowego drutu bodajże 3 mm)
Samo rozkładanie oraz stabilność bez większych uwag.
Da się na nich montowac sygnalizatory ( standardowy gwint ) , z tym, ze ustawienie jak na zdjęciu jest bez sensu ( za niskie ).
Podpórka sprawdza się  przy poziomym ułożeniu wedek i dołożeniu dwóch podpórek jako tylnego mocowania
[2014-04-17 19:17]

damian31

oglądałem je dzisiaj i sie zastanawiałem czy nie będą stabilne.Na razie nie kupiłem.
[2014-04-17 19:49]

Mariusz-Mat

Moi koledzy po kiju korzystają z nich trzeci sezon - wczoraj kupiłem i dla siebie.
Faktycznie, ustawienie na zdjęciu jest niepraktyczne - dodanie podpórek pod dolnik załatwia temat i mamy gotowe stanowisko gruntowe.
[2014-04-18 08:06]

berthold

Moi koledzy po kiju korzystają z nich trzeci sezon - wczoraj kupiłem i dla siebie.
Faktycznie, ustawienie na zdjęciu jest niepraktyczne - dodanie podpórek pod dolnik załatwia temat i mamy gotowe stanowisko gruntowe.

a na rzekę nie da się tego stosować ?? aby wędki stały bardziej w pion niż poziom ? nie widziałem tego ale coś by się przydało na rzekę bo mam takie zwykłe szpeciole
[2014-04-18 08:56]

Mariusz-Mat

a na rzekę nie da się tego stosować ?? aby wędki stały bardziej w pion niż poziom ? nie widziałem tego ale coś by się przydało na rzekę bo mam takie zwykłe szpeciole

Dlaczego ma się nie dać ? Wszystko zależy od warunków. Osobiście jestem zwolennikiem mniejszego kąta wędek względem wody, co nie znaczy, że przy bezwietrznej pogodzie nie ustawiam ich z większym. Sprzęt się sprawdził moim kumplom i za ich namową go nabyłem.
[2014-04-18 09:12]

berthold

Dlaczego ma się nie dać ? Wszystko zależy od warunków. Osobiście jestem zwolennikiem mniejszego kąta wędek względem wody, co nie znaczy, że przy bezwietrznej pogodzie nie ustawiam ich z większym. Sprzęt się sprawdził moim kumplom i za ich namową go nabyłem.

to się go chyba sprawię ,drogie to nie jest więc dlaczego nie
[2014-04-18 10:14]

Ja też miałem go brać w tamtym roku ale stwierdziłem że i tak go pewnie więcej niż dwa razy w roku nie użyje i sobie odpuściłem. Ale jak rozkładałem go w sklepie to wyglądał w miarę dobrze.
[2014-04-18 13:58]

lynx

Jaką rolę odgrywa balast? Jaki ciężki jest ten balast?
[2014-04-18 16:29]