Stockholm i okolice. Wspólne wędkowanie

/ 9 odpowiedzi
Tak jak w tytule. Wspólne wędkowanie Stockholm i okolice. Tu mog± , wszyscy chętni umawiać sie na rybki. A i z dalszych kierunków szwecji, też mile widziani. Może kto¶, będzie chętny dalej wybrać się na rybki i nie tylko. 

Podgl±d zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

raban

Załatw mi prace w Szwecji to będę co weekend z tob± na ryby biegał :) Pozdrawiam. (2013/10/20 19:23)

użytkownik162240

Załatw mi prace w Szwecji to będę co weekend z tob± na ryby biegał :) Pozdrawiam.

a co nie wiesz jak sie szuka pracy  (2013/10/20 20:04)

raban

Załatw mi prace w Szwecji to będę co weekend z tob± na ryby biegał :) Pozdrawiam.

a co nie wiesz jak sie szuka pracy 

nie będę do Szwecji w ciemno leciał (2013/10/20 20:25)

tonyrebeliant1

Chetnie sie wybiore ze spinningiem.Znam dobre miejsce okoniowe w okolicach Gustavsberg i pare innych. Nie ukrywam,ze poluje na  okonie,sandacze i lososiowate,chcialbym tez zlowic duzego mietusa . Szczupakow juz sie nalowilem i interesuja mnie tylko jako przylow:-) (2013/10/21 16:29)

robban

Chetnie sie wybiore ze spinningiem.Znam dobre miejsce okoniowe w okolicach Gustavsberg i pare innych. Nie ukrywam,ze poluje na  okonie,sandacze i lososiowate,chcialbym tez zlowic duzego mietusa . Szczupakow juz sie nalowilem i interesuja mnie tylko jako przylow:-)

A ,co bys Tomku powiedzial na wypad w sobote za sandaczem i okoniem , lodzia na jeziorko ???? (2013/10/21 16:48)

tonyrebeliant1

W tym tygodniu niestety nie dam rady,ale za tydzien caly weekend mam wolny i chetnie nawet  bardzo. Lodke masz na stale na wodzie,czy na przyczepce? (2013/10/21 17:57)

robban

Lodke mam na wodzie, caly czas, nie stety . Wiec za tydzien, jestesmy umowieni. Na priv. wysle Tobie moj numer komorkowy. Pozdrawiam Robert. (2013/10/21 20:11)

robban

Widze , ze nikt nie chce powedkowac !  Nikt ,nawet nie probuje sie umawiac ?  (2013/11/05 20:33)

ryba85

panowie a zna kto¶ jakie¶ miejscówki w okolicach Munso ? (2018/01/28 18:43)