Stawy w Petrykozach

/ 6 odpowiedzi
wędkował ktoś na stawach u prezesa w petrykozach,proszę o opinie.
sowa1984

Chodzi mi o stawy w petrykozach,a nie Natalinie.Stawy w petrykozach znajdują się na przeciw dworu Siemiona i nie jest to żwirownia.

(2011/02/16 21:29)

u?ytkownik63630

Ok stawy u PREZESA NIE WIEM Z KĄD TA NAZWA ?????????  U PREZESA ???????? już ci piszę STAWY za które musisz płacić za wejście choć PREZES JAK TO NAPISAŁEŚ nic od siebie od paru lat do nich od siebie nie wnosi czytaj nie zarybia czyli ryby co roku mniej a płacić musisz jedyny plus to to że przynajmniej za ryb e nie żąda płacić ostatnio jek byłem 2 lata temu bo później stwierdziłem że nie warto se zawracać du..... łapałem na spining okonki długości palca łowili przy mnie poławiacze białej ryby też bez rewelacji więc od siebie jak najbardziej nie polecam .

P.S. Dziwi mnie takie podejście PREZESA ma wodę której nie potrafi zagospodarować

POZDRAWIAM

(2011/03/02 21:16)

sowa1984

Wlaśnie o to mi chdziło,czy warto się tam wybrać.Teraz sprawa jest jasna,dzięki i pozdrawiam.

(2011/03/02 23:28)

przemekq22

witam ja byłem tam rok temu i amur sie trafił taki 4kg okoni dużo ale maleństwa same karaś ładny lin też jest słyszałem o szupakach takich 60cm. (2011/03/17 19:48)

u?ytkownik63630

Według tego co napisał kolega przemekq22 jest tam tam ryba choć też przez rok mogło się dużo zmienić ale z tego co mi wiadomo jest tak jak opisałem wyżej czyli od paru lat właściciel tych stawów nie zarybia gdzie potwierdzeniem może być mały okońryba po prostu wyciera się tam sama a amur może być jedną z pozostałych po wcześniejszym zarybianiu.

POZDRAWIAM 

(2011/03/20 22:50)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.